дитячі триколісні самокати

У дітей дошкільного і молодшого шкільного вікусамокати популярні багато років, тому немає нічого дивного, що промисловість намагається встигати за зростаючим попитом і представляє на ринок нові моделі. Приблизно з 2-3 років дитині вже можна купувати самокат, і якщо раніше класичним варіантом був двоколісний, то зараз особливою популярністю користуються триколісні велосипеди.

Відмінною особливістю триколісних самокатівє одне центральне колесо спереду і два бокових колеса ззаду замість заднього центрального або навпаки. На них легше тримати рівновагу, вони яскравого дизайну і більше підходять для раннього віку, а після того, як дитина добре навчиться кататися на триколісному самокаті, йому можна переходити на двоколісний.

Як вибрати дитячий триколісний самокат?

Крім підбору самоката за кольором, відповідномупідлозі малюка, є ряд особливостей, на які треба звернути увагу при підборі самоката. Є різні види самокатів, і вони виготовляються з різного матеріалу - одного пластика або в комбінації з металом, і складно сказати, який краще.

Якщо пластиковий дитячий триколісний самокатбільш яскравий, забезпечений кольоровими елементами декору, сигналами, лампочками, то пластиково-маталлические самокати більше підійдуть тим дітям, яких мало приваблює спокійна їзда по рівній поверхні. Самокат з металу відмінно підійде дітям, які люблять швидку їзду, стрибки і гонки на самокатах. Важливо перевірити, з якого матеріалу зроблена майданчик для ніжки дитини: її поверхня не повинна бути ковзної, інакше дитина може впасти з самоката і травмувати себе.

Краще підбирати ті самокати, у яких однерульове колесо - на них простіше маневрувати, навіть якщо два передніх колеса роблять модель більш стійкою. На дорогих моделях існує амортизатор переднього колеса, який допомагає дитині не відчувати нерівностей дороги. Кермо має добре регулюватися по висоті, відповідно до зростання дитини. Краще підбирати складаний дитячий триколісний самокат, так як він буде займати мало місця і його легко транспортувати або зберігати.

Для зовсім маленьких дітей у віці від одногодо п'яти років, можна підібрати дитячий триколісний самокат з сидінням, яке можна розташувати на потрібній висоті, а управляється він за допомогою нахилу керма. Коли дитина підростає, сидіння знімають, перетворюючи модель в звичайний самокат.

дитячий самокат триколісний з сидінням

У дошкільнят особливою любов'ю користується дитячий триколісний самокат скутер, який добре підходить для екстремального катання.

самокат скутер дитячий триколісний

Але в останні роки популярними стаютькомбіновані моделі - кікборди. Кікборд - це поєднання самоката і скейта в одній моделі, у нього два колеса спереду і кермо, що нагадує джойстик. Кікбордом можна управляти на зразок скейта за допомогою ніг і нахилу платформи, а також за допомогою керма. Подвійне управління дозволяє отримати велику швидкість і маневреність.

дитячі триколісні самокати 1

Розсувні дитячі триколісні самокати

Для старших дітей ці моделі будуть цікаві тим,що в них поєднуються якості роликових ковзанів і самоката. Платформи з двома задніми колесами можуть зрушуватися і розсуватися ногами, що дозволяє рушити з місця і отримати прискорення. Ноги, на відміну від роликів, до самокату не пристебнутий, а кермо допомагає отримати додаткову точку опори.

дитячі самокати триколісні розсувні

Гальмування задніх коліс можна здійснювати за допомогою гальм біля керма, а необхідність руху ніг при катанні допомагає зміцнювати м'язи і робить самокат відмінним тренажером.