Триколісні велосипеди для дітей

Дуже часто в якості першого транспорту длядітей після коляски батьки вибирають триколісні велосипеди. Виробники пропонують нам різні їх види. Щоб відповідально підійти до покупки і правильно вибрати потрібний велосипед, давайте розглянемо, які саме вони бувають.</ P>

Який триколісний велосипед купити дитині?

 1. Найбільш популярним в наш час є << b> a href = "http://womanadvice.ru/detskie-trehkolesnye-velosipedy-s-ruchkoy"> триколісний велосипед з батьківською ручкою</a></ B>. Вона дає можливість дорослим контролюватинапрямок і швидкість руху малюка на велосипеді, що дуже зручно, наприклад, при переході через проїжджу частину дороги. Але купувати такий транспорт слід не раніше, ніж дитина почне стійко сидіти, а крім того, не буде спати на прогулянках (орієнтовно після 1,5 років). Дуже часто такі моделі обладнані страхувальним ободом, підставкою для ніг і тентом, що захищає від сонця або дощу. У рейтингу виробників таких дитячих триколісних велосипедів лідирують Smart Trike, Lexus Trike, Geoby, Kettler і інші.
 2. Триколісні велосипеди для дітей 1

  Триколісні велосипеди для дітей 2

  Триколісні велосипеди для дітей 3

 3. Класичний велосипед з трьома колесами, Але без довгої ручки батьківського управління -Проте гідний варіант. На такому велосипеді малюк швидше навчиться пересуватися без сторонньої допомоги, самостійно крутячи педалі. Освоювати такий засіб пересування можна, починаючи з 2 років або навіть трохи раніше. Вони бувають зі спинкою і без, на металевій або пластиковій рамі, з багажником для іграшок і т.п. Популярні моделі як вітчизняних виробників ( «Мишко», «Дружок», «Гвоздик»), так і зарубіжних (Injusa, Coloma, Peg-Perego, CHICCO).
 4. Триколісні велосипеди для дітей 4

  Триколісні велосипеди для дітей 5

  Триколісні велосипеди для дітей 6

 5. Складні моделі дитячих триколісних велосипедів виконані із пластику, вони дуже легкі іпрактичні. Вони можуть бути укомплектовані батьківською ручкою та іншими аксесуарами. Купують складні велосипеди найчастіше для того, щоб мати можливість легко і швидко помістити дитячий транспорт в багажник автомобіля. Дуже хвалять в даній категорії моделі Ides Compo і Lexus Neotrike.
 6. Триколісні велосипеди для дітей 7

  Триколісні велосипеди для дітей 8

  Триколісні велосипеди для дітей 9

Багатьом діткам подобається крутити педалі ісамостійно управляти рухом, інші вважають за краще роль пасивних пасажирів. Тому визначити, який дитячий триколісний велосипед краще для вашої дитини, ви зможете тільки на практиці.