транспорт для дітей

З самого дитинства, як хлопчики, так і дівчатка зне приховати інтересом дивляться на своїх тат і мам, які водять автомобілі або мотоцикли. Навіть однорічному малюку хочеться вже чимось «покермувати». Щоб задовольнити це бажання виробники дитячих товарів придумали величезну кількість різних іграшок: самокатів, велосипедів, машинок-Толокар і т.д., якими можна не тільки надовго захопити малюка, але також навчити його координації рухів. Транспорт для дітей можна поділити на кілька вікових груп, щоб при покупці цих чудових іграшок, батькам було простіше їх вибирати.</ P>

Літній транспорт для дітей від 1 року

Звичайно, на перше місце в цій категорії виходятьмашинки-Толокар. Ці іграшки працюють за таким принципом: малюк відштовхується від землі ніжками, тим самим, розганяючи автомобіль. Машинки бувають різних модифікацій і комплектацій, але, як правило, існує стандартний набір, якими укомплектовані всі моделі:

  • багажник для речей;
  • кермо з «пищалки»;
  • наявність високої спинки ззаду моделі;
  • захист від падіння - обмежувачі ззаду і спереду, щоб машинка не перекинулася і малюк не впав.

Крім цього, в більш дорогих іграшках, можна знайти вбудовані панелі зі світловими і звуковими ефектами, які дуже подобаються дітям.

транспорт для дітей 1

Крім цього існують універсальні моделітаких машинок, які виконують функції своєрідної «коляски». У них є батьківська ручка, знімна підставка для ніжок і обмежувач, щоб малюк не зміг випасти з машинки.

Такі ж універсальні моделі існують і увелосипедів. Вони, як і машинки, оснащені ручкою для батьків, підставкою для ніг, захистом і т.д., що дозволяє використовувати їх навіть для однорічних малюків.

транспорт для дітей 2

Купівля такого транспорту дуже вигідна, тому що після того, як малюк трохи підросте, всі ці аксесуари можна зняти, перетворивши його в звичайний трьохколісник.

Літній транспорт для дітей від 2 років

Універсальні моделі велосипедів, призначенідля малюків і цього віку. Адже незважаючи на те, що багато виробників вважають, що дитина вже сам може крутити педалі, все-таки, як показує досвід, малюки із задоволенням їдуть на велосипедах, поки, тільки за рахунок батьків. Однак, всюди бувають винятки, і якщо ваш карапуз просить велосипед для самостійної їзди, то на ринку представлений широкий асортимент таких моделей.

транспорт для дітей 3

Електромобіль для дітей вважається найбажанішимдитячим транспортом підростаючого покоління. Моделі оснащені світяться звуковими і світловими панелями, педалями і кермом для самостійного управління, що дозволяє дитині розвивати швидкість до 4,5 км / год. Крім цього в комплекті завжди є пульт управління для коригування руху машини дорослими.

транспорт для дітей 4

Хлопцям цього віку також будуть цікаві ісамокати. Зараз існує величезна безліч різних моделей і навіть розроблені триколісні з функцією Толокар або беговел. Вони оснащені спеціальним сидінням, яке в разі необхідності може бути знято, і малюк зможе кататися на самокаті стоячи.

транспорт для дітей 5

Літній транспорт для дітей від 3 років

Самим останнім винаходом для самостійнопересування хлопців став беговел, або велосипед без педалей. Поки його не часто можна зустріти на вулицях, але з кожним роком у нього стає все більше шанувальників. Кататися на ньому просто і він служить відмінним тренажером для тих, хто хоче навчитися їздити на двоколісному велосипеді.

транспорт для дітей 6

Акумуляторні мотоцикли - це ще одна гіднарозвага. Для цього віку пропонуються триколісні моделі, які можуть розвивати швидкість до 3 км / год. Як правило, всі мотоцикли оснащені дзеркалами заднього виду, а також мають світлові і звукові панелі.

транспорт для дітей 7

Зимовий транспорт для дітей

Жодна зима, не обходиться без такого знайомоговсім і улюбленого з дитинства виду транспорту, як санки. І якщо раніше можна було знайти моделі тільки з мотузкою спереду, то тепер з'явилися санки з ручкою, яка кріпиться ззаду. Особливо це зручно для тих малюків, які звикли їздити в колясках особою вперед. Як правило, при бажанні ручка знімається, і санки перетворюються в звичайну модель.

транспорт для дітей 8

Підводячи підсумок, хочеться відзначити, що будь-який транспорт, куплений за віком, принесе малюкові масу гострих відчуттів, а батькам безліч позитивних емоцій.