підлітковий велосипед

Багато людей вітають активний спосіб життя і вдеяких сім'ях нерідко дозвілля безпосередньо пов'язаний зі спортом або відпочинком на природі. Діти відрізняються активністю, тому багато хлопців із задоволенням катаються на велосипедах. Батькам же хочеться підтримати дитину, допомогти йому зробити його хобі ще більш захоплюючим і безпечним. Тому так важливо вибрати кращий підлітковий велосипед для свого чада, для чого буде потрібно спочатку розібратися в ряді нюансів. Так що батькам доведеться дізнатися інформацію, яка дасть відповіді на багато питань.</ P> Особливості велосипедів для підлітків

Зазвичай ці байки відрізняються від дорослих трохименшим розміром рами і коліс. Моделі, призначені для хлопчиків, зазвичай не мають інших відмінностей, а ось з тими, які купуються для дівчаток, справи йдуть інакше. Вони більш компактні, мають певну конструкцію сідла, іноді забезпечуються кошиком. У міських моделях може бути занижена верхня планка рами, що дозволяє дівчинці сідати на байк в плаття.

підлітковий велосипед 7

підлітковий велосипед 8

підлітковий велосипед 9

У гірських підліткових велосипедах будова рамизменшене, колеса мають менший діаметр. Якщо раптом дитині належить зробити різку зупинку, то такі особливості конструкції дозволять йому легко поставити ноги на землю і спокійно зійти з сідла. Це робить поїздки безпечніше і зменшує ймовірність травм.

підлітковий велосипед 1

підлітковий велосипед 2

підлітковий велосипед 3

Виробники підліткових велосипедів

Перед тим як купити байк, доводиться вивчитирізну інформацію про них, в тому числі і про найпопулярніші бренди. Кожен з виробників намагається створити найбільш оптимальну модель, яка має особливі якості.

Багатьом подобається такий бренд, як Stels. Такі байки вибирають і любителі спокійної їзди і ті, кому до душі бездоріжжі. Велосипеди відрізняються комфортом, маневреністю, відмінно пересуваються по місцевості з непростим рельєфом. Вони підходять навіть тим хлопцям, у яких немає ніякої підготовки, адже продумана конструкція допоможе швидко освоїти байк.

Також відрізняються прекрасним якістю велосипедиамериканської компанії Trek. Її фахівці дбають про постійне поліпшення якостей продукції, безпеку і комфорт. У виробництві використовуються сучасні технології, що дозволяють робити легкі рами, які при цьому будуть міцними і надійними.

Ще одним відомим брендом є Merida, іцей концерн готовий запропонувати широкий асортимент. Моделі підліткових велосипедів відрізняються досить легким вагою, а також маневреністю, простотою в управлінні. Також виробники приділяють увагу зовнішньому вигляду байків, піклуючись про яскравому дизайні.

Як вибрати підлітковий велосипед?

Спочатку слід визначитися, де буде проходитикатання, щоб з'ясувати, який саме байк купувати - гірський або ж той, який підійде для їзди по місту, тобто прогулянковий. В останньому випадку можна звернути увагу на складні підліткові велосипеди, їх перевага в зручності зберігання і транспортування.

підлітковий велосипед 4

підлітковий велосипед 5

підлітковий велосипед 6

Найголовніше, щоб байк був зручний для дитини і підходив йому по зростанню, тому при покупці корисно слідувати таким рекомендаціям:

  • нехай підліток сяде на велосипед і оцінить, наскільки йому комфортно;
  • його коліна не повинні випадково зачіпати кермо;
  • не можна допускати, щоб підліток горбився на байку;
  • потрібно переконатися, що рама знаходиться приблизно на 5-10 см нижче пахової області дитини, що стоїть над нею;
  • слід перевірити, що підліток, який сидить в сідлі, спокійно може дістати ногою до педалі в нижньому положенні, причому кінцівку при цьому повинна бути трохи зігнута.

Не потрібно соромитися задавати питання консультантам в магазині, а також тим, хто давно катається на велосипедах, адже так зробити вибір буде легше.