велосипед підлітковий для хлопчиків

Підлітковий велосипед - надзвичайно важливепридбання для кожної дитини і його батьків. Цей вид транспорту на довгі роки стане справжнім «залізним другом» для вашого сина, тому поставитися до його вибору необхідно з усією серйозністю.</ P>

Особливе місце займає велосипед в життяхлопчиків-підлітків. Для них він є не тільки засобом пересування, а й елементом власного унікального стилю, що відрізняє юнака від інших хлопців. Крім того, багато молодих людей використовують цей вид транспорту для занять спортом, тому вони можуть пред'являти до нього особливі вимоги.

У даній статті ми розповімо вам, на що слід звернути увагу при виборі та купівлі підліткових велосипедів для хлопчиків від 7 років, і яким виробникам найкраще віддати перевагу.

Як вибрати кращий підлітковий велосипед для хлопчиків?

При виробництві всіх підліткових велосипедіввикористовуються ті ж деталі, що і у дорослих моделях, але все ж вони мають деякі особливості. Так, велосипеди для хлопчиків-підлітків мають наступні відмінними характеристиками:

  • м'яка підвіска;
  • більш тонкий і вузький кермо;
  • занижена рама;
  • зменшений діаметр коліс. Як правило, для хлопчиків у віці від 7 до 9 років набувають велосипеди з 20-дюймовими колесами, а для підлітків від 10 до 15 років - 24-дюймовими. Проте, цей параметр необхідно підбирати індивідуально в кожному конкретному випадку, адже кожна дитина має унікальне статура і свої конституційні особливості.

Для того щоб вибрати підходящий велосипед дляпідлітка, слід обов'язково враховувати характер катання, для якого він призначається. Зокрема, якщо транспорт потрібен дитині для їзди по рівній поверхні, йому підійде міський або прогулянковий велосипед. Якщо ж хлопчикові доведеться долати перешкоди за допомогою свого «залізного друга», або він планує займатися спортивною їздою, краще віддати перевагу гірському велосипеду.

Купувати такий транспорт необхідно тільки вспеціалізованих магазинах. Постарайтеся відправитися туди разом з сином, адже всі підлітки вже мають власні смаки, і догодити їм може бути дуже важко. Крім того, для того щоб вашій дитині було зручно, а його хребет не відчував додаткових навантажень, дуже важливо підібрати велосипед, який буде повністю відповідати його біометричними параметрами.

Перебуваючи в магазині, дитина повинна сісти насвого майбутнього «залізного коня» і по можливості налаштувати кермо і сидіння під себе, а також спробувати трохи поїздити і зрозуміти, чи зручно йому кататися на цій моделі. Ні в якому разі не купуйте велосипед «на виріст» - це буде сприяти викривленню хребта і виникнення інших проблем зі здоров'ям дитини.

Крім того, при виборі підліткового велосипедадля хлопчиків слід також враховувати, скільки він важить. В середньому, маса моделей з 24-дюймовими колесами становить від 12 до 15 кілограм, а 20-дюймовими - 8-10 кг. Природно, що для дитини краще купувати велосипед, який важить не дуже багато, адже завжди можуть виникати ситуації, коли хлопчикові доведеться нести його на собі.

Серед величезної кількості виробниківвелосипедів для підлітків, всі батьки вибирають ті фірми, продукція яких більше підходить їм за ціною та іншими параметрами. Найбільш популярними вважаються моделі таких брендів, як: Stels, Kellys, Specialized, Forward, Kross і Challenger.

велосипед підлітковий для хлопчиків 1

велосипед підлітковий для хлопчиків 2

велосипед підлітковий для хлопчиків 3

велосипед підлітковий для хлопчиків 4

велосипед підлітковий для хлопчиків 5

велосипед підлітковий для хлопчиків 6