велосипед підлітковий для дівчаток

Велосипед - улюблений засіб пересування длядітей різного віку, причому як для хлопчиків, так і для дівчат. Як правило, дитина, отримавши в подарунок такого «залізного друга», намагається проводити з ним весь свій час. Саме тому велосипед повинен обов'язково не тільки подобатися своєму власникові, а й бути для нього зручним і безпечним.</ P>

У даній статті ми розповімо вам, на що потрібнозвернути увагу при виборі та купівлі підліткового велосипеда для дівчаток від 8 до 13 років, щоб догодити дитині і при цьому не розчаруватися в своєму придбанні.

Як вибрати підлітковий велосипед для дівчинки?

Щоб вибрати хороший велосипед для дівчинки-підлітка, необхідно слідувати таким корисним рекомендаціям, як:

  1. Відправляйтеся в магазин разом зі своїм синомі не купуйте товар в інтернет-магазинах. Підлітки вже мають свої власні смаки, і їм може бути дуже складно догодити, тому надайте своїй дочці право самій вирішити, на якому велосипеді вона буде кататися. Крім того, дівчинка зможе безпосередньо в магазині випробувати сподобався їй транспорт і зрозуміти, чи достатньо він для неї зручний.
  2. Якщо з якихось причин ви все ж маєте намірпіти в магазин без дитини, ретельно виміряйте її зріст і довжину руки від ліктя до кінчиків пальців. За допомогою цих параметрів продавець-консультант обов'язково підбере той велосипед, який краще за інших підійде вашій доньці.
  3. Не купуйте велосипед «на виріст». У цьому випадку дитині буде незручно їздити, в результаті чого значно збільшиться навантаження на скелет і, зокрема, хребет. Подібна дія може бути дуже небезпечно для зростаючого організму і в деяких випадках може призвести до тяжких непоправних наслідків.
  4. Дитячі велосипеди для дівчаток від 7 років виконуються в різній колірній гамі, але найчастіше юні модниці мріють про моделях білого або рожевого кольорів.
  5. Якщо фізичні параметри вашого чадавідповідають віковим нормам, швидше за все, їй підійде велосипед з діаметром коліс 24 дюйма. Тим не менш, всі діти індивідуальні, і вашої дочки може бути набагато зручніше на транспорті з меншим або більшим діаметром коліс.
  6. велосипед для дівчинки підлітка

    Також обов'язково зверніть увагу на висотурами. Якщо ваша дочка встане, розставивши ноги і тримаючись обома руками за кермо велосипеда, його рама повинна бути розташована приблизно на 10 сантиметрів нижче її промежини. Тільки в цьому випадку дівчинка буде без проблем сідати і злазити зі свого «залізного коня».
  7. Нарешті, що стосується бренду, тут все батькивибирають модель з урахуванням тієї суми грошових коштів, яку вони планують витратити на покупку велосипеда. Кращим у своїй категорії вважається транспорт для підлітків таких виробників, як: Format, Kross, Specialized, Element і Orbea.