мультики про драконів

Серед різноманітних і численних сучаснихмультфільмів дітей особливо цікавлять мультики про казкових істот, яких не зустрінеш в реальному житті. Ще б пак, адже казка завжди привертає малюків: Русалочка і Лунтик, що говорять вовки, ведмеді, кішки, собаки та інші тварини стають улюбленими героями мультиплікаційних фільмів. Давайте дізнаємося, які нові та старі мультики про драконів є найпопулярнішими серед підростаючого покоління.

Кращі мультики про драконів

1. Напевно, найвідоміший мультик про драконів і вікінгів виробництва кінокомпанії Дісней - "Як приручити дракона". Він сподобається хлопчикам і дівчаткам 4-8 років. Його сюжет оповідає про життя вікінгів з острова Телепень, які здавна ворогують з цими літаючими рептиліями. Головний герой фільму - син вождя племені, підліток Іккінга - дуже хоче стати справжнім вікінгом і вбити свого першого дракона. Але виходить так, що хлопчик випадково поранив найшвидшого дракона на ім'я Нічна фурія. Відправившись на його пошуки, Іккінга виявив його, без сил і без їжі, в горах. Дракон не міг їсти - виявилося, у нього навіть немає зубів. Хлопчик починає піклуватися про свій новий друга, якого він назвав Беззубик. Але як же бути з війною між драконами і вікінгами? Тепер потрібно помирити їх!

«Як приручити дракона» і схожі мультики («Кевін в країні драконів», «Подарунок нічний фурії», «Мисливці на драконів», «Підземелля драконів») Вчать дітей доброті, чуйності та співчуття. Вони не залишать вашого малюка байдужим до пригод головних героїв.

2. «Довірливий дракон» - добрий радянський мультик про маленькогодракончика. Фільм починається з того, що одному чоловікові подарували яйце. Ніхто не знав, хто з нього вилупиться, і всі чекали цього чуда. Коли з яйця з'явився маленький дракончик, йому вирішили не розповідати, хто він, щоб він не став агресивним. Його виховували по черзі як кінь, як птицю і як собаку, але дракон все ж дізнався правду. І вийшло так, що тварина виросла добрим і культурним, на заздрість всім вогнедихаючим драконам!

3. Старий радянський мультик про дракона з однойменною назвою розрахований на дітейпостарше. Він знятий за мотивами казок Південно-Східної Азії і оповідає про силу, сміливості і мудрості. Хоробрий юнак вирішив здолати страшного і злого дракона, одного разу підкорив всю землю. Він взяв чарівний меч і відправився в шлях. Однак не перемога над драконом виявилася найскладніше: найголовніше - самому не стати драконом ... Цей мультфільм має алегоричний сенс, як і будь-яка східна мудрість.

4. Канадський мультик «Дракончик і його друзі» визнаний самим дружелюбним. У ньому пластиліновий малюк-дракончик потрапляє в різні пригоди, де йому допомагають добрі друзі - Мишеня-листоноша, Кот, Бобер і страусихи.

5. Дуже цікавий мультик про дракона - «Барбі і дракон». Він більше припаде до смаку дівчаткам, особливотим, які без розуму від пригод принцес. У цьому мультфільмі принцесу, заточену у високому замку, охороняє дракон Хьюго. Тільки з його допомогою Барбі може дізнатися, як звільнитися з ув'язнення!

мультик про дракона радянський

6. «Добриня Микитич та Змій Горинич» - сучасний вітчизняний мультик про великогодракона і богатиря. Князь Київський відправляє богатиря Добриню на пошуки своєї племінниці Забави, нібито викраденої Змієм. Знаменитий Горинич, хоч і не є класичним драконом, але не менш цікавий дітям, тим більше що в кінці кінців він виявляється позитивним героєм.

Дракони в мультиках бувають злими і добрими,великими і маленькими, хоробрими і боязкими. Мультики легко і ненав'язливо, в казковій формі, вчать дітей багатьох життєвих моментів. Ось чому так важливо вибирати для перегляду тільки хороші, добрі мультфільми зі змістом.