лист адаптації в дитячому саду зразок заповнення

Відвідування дитиною дитячого закладу завждипочинається з адаптації, яка інколи проходить дуже непросто. Оскільки малюк потрапляє в нові для себе умови, режим його дня значно змінюється, все це викликає певні труднощі і у самого маленького людини, і у його молодих батьків.</ P>

Всі важливі параметри поведінки і стану дитини в дитячому саду фіксуються в спеціальному аркуші адаптації, зразок заповнення якого ми представимо вам в нашій статті.

Як заповнюється лист адаптації дитини в дитячому саду по ФГОС?

Відповідно до федерального державномуосвітнього стандарту, листи адаптації дитини в дитячому саду заводяться відразу ж при надходженні малюка в дошкільний заклад. В цей же час в лист заносяться такі дані, як прізвище, ім'я та по батькові малюка, його вік, а також вага і зріст на момент зарахування. Біометричні параметри додатково фіксуються в кінці періоду адаптації, тобто орієнтовно через місяць.

Сам бланк даного документа, як правило,складається з ячейок для заповнення даних протягом 1 місяця. Протягом цього часу в нього щодня вносяться відомості про те, як малюк спить, їсть, спілкується з однолітками, в якому настрої він перебуває більшу частину дня, в яких іграх і заняттях бере активну участь, і які захворювання переносить на ранній стадії адаптації до нових умовами.

Після вказаного часу вихователі тапедагоги повинні зробити висновки, як пройшла адаптація дитини за різними критеріями. При виявленні порушень в листі відображаються рекомендації для батьків, які допоможуть їм і дошкільнику максимально швидко пристосуватися до нових умов.

Заповнити лист адаптації дитини для дитячого саду або наочно ознайомитися з цим документом, вам допоможе зразок, представлений в нашій статті.

лист адаптації в дитячому садку по ФГОС