Імена для близнюків

Непростий для деяких пар вибір імені дитинистає ще більш складним, якщо на світ з'являються близнюки. Адже всім батькам хочеться, щоб їх діти мали гарні імена, якими будуть задоволені всі родичі, але все ж вибір завжди залишається за батьком і матір'ю.</ P>

Імена для близнюків хлопчика і дівчинки

Найчастіше батьки вважають за краще називатирізностатевих дітей співзвучними іменами. Повні імена, звичайно, різняться. А, ось скорочені, або зменшувально-пестливі, звучать як Таня і Ваня, Льоня і Ліля, Даша і Саша. Деякі називають своїх новонароджених близнюків Адамом і Євою, хоча церква не завжди ставиться до цього схвально.

Буває так, що батьки дають схожі імена дляблизнюків - Валентин і Валентина, Олександр і Олександра, Євген і Євгенія, Валерій і Валерія. Вважається, що дітки з такими іменами дуже прив'язані один до одного, хоча те ж саме можна сказати і про інших близнюків, адже вони з самого зачаття разом.

Імена для близнюків дівчаток

Статистика говорить про те, що батьки вважаютьактуальним називати дівчаток співзвучно або, у всякому разі, на одну букву: Анастасія і Аліна - дуже поширена пара, як втім, і Марина - Ангеліна. Ще цікавий варіант Єва і Зоя - імена, що складаються з трьох букв і означають «життя», але тільки на різних мовах.

Чоловічі імена для близнюків

В останні роки помічена тенденція називати дітей старими слов'янськими іменами, або тими, якими нарікали дітей в минулому столітті. Ярослав і Святослав,

Красиві імена для близнюків

Мстислав і Венцеслав, або Ваня і Вася, Макар і Назар. Імена бажано вибирати співзвучні, мають щось спільне між собою.</ P>

Вибираючи відповідні імена для близнюків, сліддивитися, щоб вони відповідали батькові та прізвища. Безглуздо гнатися за новомодними іменами іноземного походження, які можуть нерозумно звучати разом з нашими прізвищами, і дитині доведеться терпіти через це глузування однолітків.

Якщо дуже хочеться вибрати красиві імена дляблизнюків, на кшталт Ніколетта і Сабріна, або Августин і Адріан, то їм повинні відповідати неросійська прізвище та по батькові. Тільки в такому тандемі незвичайне ім'я буде доречним в нашій країні.