пронос при грудному вигодовуванні

При грудному вигодовуванні нерідко у мамивідзначається таке порушення, як понос. У таких випадках жінка часто впадає в паніку, тому що просто не знає, як вести себе в подібній ситуації. Давайте спробуємо розібратися і з'ясувати, що можна приймати від проносу при грудному вигодовуванні, і як діяти в такому випадку.</ P> Через що при лактації може розвинутися діарея?

В першу чергу, необхідно виключити такепорушення, як синдром роздратованого кишечника. Виявляється воно у вигляді тривалої діареї, яка виникає на тлі емоційного перенапруження, що не рідкість у жінок, які нещодавно перенесли пологи. Відмінною особливістю такого проносу є той факт, що він припиняється в нічний час.

Більш грізною причиною проносу у матері при грудному вигодовуванні є кишкова інфекція. Практично завжди при такому порушенні відзначається погіршення самопочуття, нудота, блювота, слабкість.

Які засоби можна використовувати при діареї, що виникла під час ГВ?

В першу чергу, мама повинна дотримуватисядієти: з раціону необхідно виключити сирі овочі, фрукти, також солоні і гострі страви, солодощі, молоко. Разом з тим потрібно стежити за заповненням рідини в організмі. В якості пиття краще використовувати звичайну воду без газу, морси.

Якщо ж говорити про народні засоби, які можуть використовуватися для боротьби з діареєю при лактації, то необхідно назвати:

  • пронос при грудному вигодовуванні

    відвар з кори дуба;
  • рисовий відвар.

Серед лікарських засобів, що допомагають позбутисявід проносу, при грудному вигодовуванні можна приймати вугілля активоване, Сорбекс, Смекту, Регідрон (для відновлення водно-сольового балансу в організмі).

Таким чином, як видно зі статті, існуємаса способів позбавлення від діареї при годуванні малюка грудьми. Однак будь-який лікарський засіб від проносу, прийняте при грудному вигодовуванні, має бути узгоджене з лікарем.