загроза викидня симптоми

Сьогодні все частіше вагітні стикаються зпроблемою загрозливого викидня, симптоми якого іноді нагадують місячні або захворювання сечостатевої системи. Але для кожної жінки дуже важливо знати, як визначити, що з'явилася загрозу викидня. Це потрібно для того, щоб вагітна не переживала даремно, травмуючи таким нервовим станом майбутнього малюка.

Викидень являє собою мимовільний аборт, який може стати наслідком наступних факторів:

  • хвороб, що супроводжуються значним підвищенням температури тіла;
  • токсикозу;
  • несумісності резус - факторів;
  • надмірного фізичного навантаження;
  • частих статевих актів;
  • постійних стресів і переживань.

Як проявляється загроза викидня?

Зазвичай у кожної жінки перші ознаки загрозивикидня виявляються більш-менш однаково, але іноді мають деякі відмінності. Це залежить від будови організму вагітної. Але все ж найчастішими ознаками загрози викидня є наступні:

  1. Болі внизу живота, які можуть супроводжуватися вагінальними кровотечами. Якщо такі больові відчуття не припиняються протягом доби, то варто негайно звернутися до лікаря.
  2. При загрозі викидня можуть з'явитися кров'янівиділення, які присутні на протязі трьох днів. Такі виділення можуть нагадувати менструальні, мати коричневий або червоний колір (що є сигналом походу до лікаря)!
  3. Вагінальна кровотеча може супроводжуватися болями або судомами, які з'являються при загрозі викидня і свідчать про позаматкової вагітності.

Якщо у жінки раніше траплявся викидень і під часнаступної вагітності у неї з'явилися кров'яні виділення, болі, кровотечі зі згустками, то в такому випадку потрібна невідкладна госпіталізація. У лікарні при появі симптомів загрози викидня доктора приймають самі термінових заходів,

болю при загрозі викидня

в результаті яких можна уникнути мимовільного аборту.</ P>

Коли проходить загроза викидня?

Найбільш небезпечним періодом вагітності єперший триместр, в якому загроза викидня зустрічається найчастіше. Вже ближче до 28 тижня і пізніше загроза переривання вагітності знижується, і побоюватися практично нічого.

Але важливо пам'ятати, що якщо на третьому триместрівиношування дитини з піхви з'явилися кров'янисті виділення, то потрібно терміново звернутися до лікаря. У лікарні повинні виключити небезпеку аборту або відділення плаценти раніше терміну.