секс після викидня

Багатьох жінок, які пережили викидень з подальшоючищенням матки, цікавить питання, коли після цього можна займатися сексом. Адже незважаючи на сильне емоційне потрясіння після того, що сталося подружні пари не залишає надія знову зачати дитину.

Коли можна займатися сексом після викидня?

Секс після викидня з чищенням - це досить делікатна і серйозна тема. Чистка матки по суті рівносильна аборту, тому секс після неї повинен бути під забороною мінімум тижні три.

Чистка матки - операція з метою видалення відпадає оболонки матки і вмісту матки. Після цієї процедури з росткового шару ендометрія виростає нова слизова.

Незважаючи на те, що зовнішні пошкодження матки(Шви і рани) відсутні, статеві органи жінки досить серйозно травмовані через порушення цілісності їх судин і захисних слизових оболонок. Тому ризик занесення інфекції ззовні під час статевого акту досить великий.

У зв'язку з цим необхідно убезпечити жінкушляхом суворого дотримання правил особистої гігієни та обмеження інтимних відносин. В ідеалі статеве життя після викидня може початися лише після приходу чергової менструації.

Планування вагітності після викидня

Що стосується планування наступної вагітності, то з цим поспішати не варто.

секс після чистки матки

Про це можна задуматися не раніше півроку, акраще року після викидня. Адже, якщо між вагітностями буде невелика перерва, то ймовірність повторного викидня зростає. Крім того, дуже рання вагітність після викидня може бути причиною розвитку відхилень у плоду.</ P>

У будь-якому випадку планування вагітності післявикидня вимагає попередньої консультації з гінекологом, щоб не допустити повторення сумних наслідків попередньої вагітності. Можливо, жінці доведеться пройти відповідне лікування, щоб наступне зачаття закінчилося народженням довгоочікуваного малюка.