коли приходять місячні після викидня

Передчасне пологи (викидень) - досить частеявище в гінекології і з кожним роком жінок, які зіткнулися з такою проблемою, стає більше. Причиною тому - погіршення екологічної обстановки, а також рідкісне звернення до гінеколога, - зневага профілактичними оглядами.</ P>

Багатьох жінок перенесли викидень, цікавить питання, що стосується того, коли приходять місячні після подібного переривання вагітності.

Скільки часу займає відновлення менструального циклу?

У більшості випадків, відразу після викидняспостерігається кровотеча, прийняте за перші місячні. Відділення крові спостерігається в результаті відторгнення ендометрія. Крім того, дуже рідко викидень обходиться без чистки, що також травмує маткову порожнину.

Якщо говорить про те, коли після викидняпочинаються місячні, то тут все строго індивідуально. У більшість випадків день переривання вагітності вважають першим днем ​​наступного циклу. Тому перші місячні виділення можуть спостерігатися вже на 28-35 день після аборту. Однак в перші 2-3 місяці менструації бувають не такі, як зазвичай. Обсяг виділеної крові часто більше. При цьому даний факт повністю залежить від того, чи було вишкрібання чи ні. У тих випадках, коли лікування після викидня проводилося без чистки, місячні менш рясні і нетривалі. Якщо ж вишкрібання було проведено, то обсяг виділеної крові більше, ніж зазвичай. Це пов'язано з тим, що в матці залишилися частини плодової оболонки, які відриваються разом з кров'ю.

Рясні місячні після викидня - це норма?

Дізнавшись про те, через скільки після викидня і чищення починаються місячні, жінку цікавить питання,

коли після викидня починаються місячні

що стосується того, який характер виділень вважається нормальним.</ P>

Як правило, рясні виділення свідчать протому, що чистка була проведена неякісно, ​​частина оболонок плода була залучена і залишилася в матці. У такій ситуації краще звернутися за медичною допомогою та провести УЗД. В іншому випадку велика ймовірність інфікування.

У тих випадках, коли проведене УЗД підтвердилонаявність в маткової порожнини залишку тканин зародка, вишкрібання проводять повторно. Таким чином, можна сказати, що те, через скільки починаються місячні після викидня залежить не тільки від індивідуальних особливостей організму, але і від того, чи проводилося вишкрібання після даного порушення чи ні.