скільки днів йде кров після викидня

Сьогодні зіткнутися із загрозою розвитку викидняможе практично кожна вагітна. Згідно зі статистикою, приблизно в 7 з 20 випадків вагітності, процес виношування плоду закінчується самовільним абортом (викидень відбувається до 22 тижнів вагітності).</ P> Кров'янисті виділення після викидня - це норма?

Дуже багатьох жінок, які зіткнулися з викиднем, цікавить, скільки днів після даного порушення йде кров, а також чому вона виділяється.

Коли знаходиться в материнській утробі плідвідкріплюється від стінок плаценти, відбувається порушення цілісності кровоносних судин, якими вона пронизана. В результаті утворюється практично відкрита рана яка і кровоточить. Головним завданням лікарів при цьому є недопущення її інфікування.

Якщо ж говорити про те, скільки днів післясамовільного викидня йде кров, то цей параметр індивідуальний. У нормі, тривалість не повинна перевищувати 5-10 днів. У тих випадках, коли після викидня кров йде більше 14 днів, необхідно звернутися до гінеколога за консультацією. У таких ситуаціях велика ймовірність розвитку інфікування внутрішніх репродуктивних органів, що спостерігається, коли частина плода залишилася в матці.

Тому, якщо жінка після викидня тривалийчас кровоточить і більш того, даний стан прогресує (з'являються млявість, сонливість, запаморочення, головний біль) необхідно звернутися до лікаря, тому що дані ознаки можуть свідчити про розвиток внутрішньої кровотечі.

Що впливає на тривалість виділень після аборту?

Для того щоб відповісти на питання, що стосуєтьсятого, скільки днів після викидня повинна йти кров, необхідно знати, чи проводилася чистка чи ні. Справа в тому, що дана маніпуляція супроводжується травмовані маткових тканин. Як результат, - виділення більш рясні, і часто мають більшу тривалість.

після викидня скільки днів повинна йти кров

</ P>

Крім того, необхідно враховувати і іншіфактори, які безпосередньо впливають на те, скільки часу йде кров після викидня. Так, не варто займатися сексом, усього через кілька днів. Необхідно почекати 2-3 тижні, а краще місяць. Підвищення тонусу маточного міометрія тільки збільшує обсяг виділень і їх тривалість.

Таким чином, виділення після викидня єнормою. Тому жінці не варто переживати тільки вони з'являться. Єдине, що необхідно контролювати їх тривалість, і якщо вони тривають більше 2 тижнів - звернеться за лікарською допомогою.