як відрізнити місячні від викидня на ранньому терміні

Багатьох жінок на ранньому терміні вагітностіцікавить те, як відрізнити місячні від викидня. Справа в тому, що приблизно кожна 4 жінка на початку вагітності стикається з появою виділень з піхви, про природу яких їй нічого невідомо. Ще більше заплутує ситуацію той факт, що відбуваються вони в той же час, що і раніше місячні.</ P> Які основні симптоми викидня на ранніх термінах?

Для того щоб відрізнити викидень від такого явища як місячні, жінка повинна знати, що відбувається при перериванні вагітності і які ознаки про це свідчать.

Найбільш частим симптомом даного порушенняє вагінальна кровотеча. Характер і обсяг виділень при цьому дуже різний. Однак, в більшості випадків все починається не з сильних кров'яних виділень, які супроводжуються болем, а з часом обсяг їх збільшується.

Найчастіше кровомазания мають червоний відтінок, рідше бурий. Тривалість виділень може становити 3-4 дня. При цьому біль може стихати і потім з'являтися знову.

З усього вищевикладеного випливає, що головними ознаками викидня на ранньому терміні є:

  • кров'янисті виділення з піхви;
  • як відрізнити викидень від місячних

    біль в нижній частині живота, який може віддавати в поперек;
  • загальне погіршення стану жінки (запаморочення, нудота, блювота);
  • поява в виділеннях частини плодового яйця.
Чим небезпечний викидень на ранніх термінах?

Жінки, особливо ті, які в минулому вже малиаборт або самовільний викидень, повинні знати, як розпізнати його від місячних, щоб вчасно вжити необхідних заходів. Справа в тому, що подібного роду стан може мати негативний вплив на жіночий організм. Так, досить часто плодове яйце і залишки ембріона в повному обсязі виходять з матки, що призводить до інфікування, що вимагає медичної допомоги.