місячні після викидня

Як правило, саме маткова кровотечає першим симптомом такого порушення, як викидень, і змушує звернутися жінку до лікаря. Після видалення залишків плодового яйця або зародка з маткової порожнини, починається відновлювальний період, який займає 6-12 місяців.</ P>

Найбільшу заклопотаність у жінок в даний час викликають місячні, які після викидня, особливо без чистки, приходять з затримкою.

Через якийсь час після викидня спостерігається менструація?

Практично відразу після самовільного абортужінка стикається з таким явищем, як кров'янисті виділення з піхви. Тривалість їх може досягати 10 днів. Безпосередньо з цими виділеннями матка позбувається ділянок тканини зародка або залишків плодового яйця.

Головною помилкою жінок, які очікують тогомоменту, коли у них після викидня почнуться місячні, є прийняття даних виділень за менструацію. Необхідно сказати, що основною відмінністю їх є обсяг, тобто як правило, менструальні виділення менш інтенсивні.

Затримка місячних після викидня може досягати і півроку. Однак в нормі менструація повинна спостерігатися вже через 21-35 днів з моменту самовільного аборту.

Які особливості місячних після аборту?

У зв'язку з тим, що після раптового переривання вагітності починається зміна гормонального фону, менструація, як правило, відрізняється від тих, які спостерігалися до зачаття.

Якщо говорити про те, скільки йдуть місячні після викидня, то необхідно відзначити, що найчастіше тривалість виділень збільшується і відрізняється від звичної для жінки менструації на 2-3 дні.

Також необхідно відзначити, що самі по собі циклічні виділення мають дещо інший характер. Нерідко жінки відзначають, що після викидня місячні у них не тільки болючі, але і рясні.

місячні після викидня без чистки

Як правило, подібне явище розцінюється лікарями, як варіант норми. Протягом 2-3 циклів обсяг виділень повинен повернутися до того, що спостерігався у жінки до зачаття.</ P>

Нерідко відбувається і порушення регулярностіменструацій, що пов'язано, в першу чергу, з різкою зміною гормонального фону. В середньому на нормалізацію менструального процесу йде приблизно півроку.

Таким чином, необхідно сказати, що місячніпісля викидня залежать від того, з чищенням проводився відновлювальний процес чи ні. Саме цей фактор безпосередньо впливає на тривалість, рясність і час початку менструації.