пронос при вагітності в третьому триместрі

Діарея - дуже неприємне явище, якездатне принести серйозний дискомфорт і незручності. Так називають часте і слабке спорожнення кишечника. Побутова назва діареї - пронос. Зазвичай цей стан виникає, коли калові маси готові пройти по товстому кишечнику досить швидко. Майбутні мами іноді стикаються з порушеннями самопочуття і часом їх турбують подібні проблеми зі стільцем. Варто з'ясувати, які ж причини можуть викликати діарею при вагітності в третьому триместрі і як впоратися з цим станом. Така інформація допоможе багатьом жінкам в положенні і заспокоїть їх.</ P> Причини проносу на пізніх термінах

Організм жінки під час очікування крихти сильнозмінюється, тому причин для виникнення проблеми з'являється чимало. На останніх тижнях багато дівчат стикаються з цим неприємним явищем. Матка стає більше в розмірах, тому збільшується навантаження на органи шлунково-кишкового тракту. Вони зміщуються, стискаються, а це веде до порушень травлення, в результаті чого можливий пронос. Все це може посилитися, якщо присутні порушення харчування.

Також існує ще одна причина, яка можевикликати діарею. В кінці терміну в організмі посилюється вироблення гормонів, які називаються простагландинами. Вони сприяють очищенню кишечника, що так необхідно перед родової діяльністю. Тому пронос у вагітних в третьому триместрі на 39-40 тижні зазвичай є одним з ознак пологів, що наближаються.

Варто пам'ятати, що також така проблема зі стільцемможе бути ознакою будь-якої кишкової інфекції, адже організм майбутньої мами дуже вразливий в цей відповідальний час. Також не виключені паразити, можливе загострення хронічних захворювань.

Лікування проносу при вагітності в третьому триместрі

Перш ніж приступати до прийому препаратів, необхідно, щоб лікар встановив точну причину розладу. Але все ж корисно знати, що зазвичай допомагає вагітним жінкам впоратися з діареєю:

  • призначають адсорбирующие кошти, які допомагають виведенню з організму токсинів. Так, можливе застосування активованого вугілля, Ентеросгель;
  • діарея при вагітності в третьому триместрі

    якщо у доктора є підстави припускати кишкову інфекцію, то він може рекомендувати Нифуроксазид;
  • при необхідності випишуть ферменти, наприклад, Креон, Панкреатин;
  • сольові розчини, такі, як Регідрон, слід вживати для відновлення втрат рідини;
  • при вагітності в 3 триместрі можуть призначити такі таблетки від проносу, як Діара, Имодиум.

Також лікар розповість, які слід пропити пробіотики, наприклад, Лінекс.