пронос при вагітності на ранніх термінах лікування

При настанні вагітності з таким явищем якпронос, особливо на ранніх термінах, стикаються багато, при цьому причини даного порушення майбутнім мамам не завжди зрозумілі. Відразу варто сказати, що діарея ні в якому разі не може розглядатися, як ознака настання гестаційного періоду, як про це думають деякі жінки. Саме тому при її появі необхідно вживати відповідних заходів.</ P>

Чи буває в нормі пронос на ранніх термінах вагітності і які його причини?

Як вже було сказано вище, дане явище - не їсти ознака вагітності. Саме тому дуже важливо точно встановити, що в конкретній ситуації викликало розлад шлунку.

Так, серед можливих причин необхідно назвати наступні:

  1. Легке харчове отруєння. Подібне може спостерігатися в тих випадках, коли жінка знехтувала гігієнічними нормами, - з'їла НЕ помиті овочі або фрукти, наприклад.
  2. Кишкова інфекція також може давати подібну симптоматику. При цьому відзначається погіршення загального самопочуття, підвищення температури тіла, розвивається зневоднення організму. Подібні захворювання завжди лікуються в умовах стаціонару.
  3. Недостатність травних ферментів нерідко призводить до того, що розвивається діарея. У таких випадках, як правило, жінка знає про цей факт, тому що стикається з порушенням стільця досить часто ще до настання вагітності. При цьому, найчастіше пронос відзначається після вживання труднопереваріемой їжі (бобові, злаки, ягоди і фрукти).
  4. Захворювання органів травного тракту, - шлунка, підшлункової залози, а також кишечника також можуть бути причиною діареї.
До чого може привести діарея на малому терміні?

Назвавши основні чинники, через які можливий пронос на ранніх термінах вагітності, з'ясуємо, чи небезпечно дане явище.

По-перше, необхідно сказати, що при тривалій діареї настає зневоднення організму, що позначається негативно на водно-сольовий баланс.

По-друге, через часті скорочувальних рухів самого кишечника, може розвинутися гіпертонус маточного міометрія. Даний стан загрожує мимовільним абортом.

Також не варто забувати, що при діареї спостерігається інтоксикація організму, що може негативно позначитися на розвитку малюка.

Як проводиться лікування проносу при вагітності на ранніх термінах?

Спочатку необхідно заспокоїться і не впадати в паніку. Коли можливості звернення до лікаря за допомогою у жінок немає, можна полегшити стан самостійно.

В першу чергу, необхідно пити більше рідини (відмінно підходять відвари з ромашки, звіробою).

Для боротьби з інтоксикацією вагітним зазвичай призначають активованої вугілля, Регідрон, Смекту, Ентеросгель. Дозування, кратність прийому встановлює лікар.