секс з вагітною жінкою

Чи можна займатися сексом під час вагітності - досить животрепетне питання. Не існує єдиної думки про те, чи можна мати статевий зв'язок жінці в положенні.</ P> Коли можна займатися сексом з вагітною?

Перше питання, яке виникає у жінок в положенні, стосується того, чи можна взагалі займатися сексом вагітним.

Лікарі-гінекологи не дають однозначної відповіді. Ті з них, які дотримуються старих медичних практик, категорично не рекомендують статевий контакт під час виношування плоду. Інші ж, навпаки кажуть, що заняття сексом дозволені. Однак обов'язково необхідно утримуватися від контактів на початку і в кінці вагітності. Пояснюється це тим, що викликаний статевим актом гіпертонус матки, може призвести до викидня на початку вагітності, і до передчасних пологів в її кінці.

Як займатися сексом з жінкою в положенні?

У багатьох чоловіків, досить часто виникає питання щодо того, як і яким сексом можна займатися вагітним. При занятті сексом з вагітною жінкою, партнер повинен дотримуватися безліч правил.

Так, необхідно виключити ті пози, при якихстатевий член проникає глибоко в піхву. Такими є колінно-ліктьова і поза «жінка зверху». Справа в тому, що такі пози сприяють підвищенню тонусу маточного міометрія,

як займатися сексом з вагітною

що вкрай небажано під час виношування дитини.</ P>

Секс з вагітною повинен бути ніжним інетривалим. Тим чоловікам, які віддають перевагу жорсткий секс, необхідно вгамувати свою пристрасть, і вкрай ласкаво обходиться зі своєю партнеркою. Кількість статевих актів з вагітною необхідно скоротити до мінімуму.

Таким чином, знаючи, як правильно займатися сексом з вагітною, партнер ніколи не заподіє шкоди як самій жінці в положенні, так і її майбутній дитині.