коричневі виділення на 8 тижні

Як відомо, під час виношування малюкавиділення, що мають кров'янистий характер, повинні повністю бути відсутнім. У нормі при вагітності можуть відзначатися помірні, прозорі, рідше - білястого відтінку виділення, які мають злегка кислуватий запах. Будь-які зміни кольору, обсягу або консистенції повинні насторожити жінку. Тому при появі коричневих виділень на 8 тижні вагітності, майбутня мама повинна обов'язково повідомити про це лікаря і звернутися до нього за консультацією. Давайте більш детально розглянемо дане явище і назвемо можливі причини подібної симптоматики.</ P>

Про що можуть говорити виділення коричневого кольору на 8 тижні вагітності?

В першу чергу у звернулася з таким симптомомжінки, медики намагаються виключити таке ускладнення, як мимовільний аборт. У подібних випадках супутньої симптоматикою є тягнуть болі в нижній третині живота, поява слабкості, головний біль, запаморочення. Також необхідно сказати, що з плином часу обсяг крові, що виділяється тільки збільшується, що вимагає термінової госпіталізації.

Другим чинником, що пояснює невеликі, рідкіснікоричневі виділення на 8 тижні вагітності, можуть бути захворювання репродуктивних органів, які мали місце бути ще до настання гестації. Так, зокрема, подібну симптоматику можуть давати ерозії на шийці матки. Для того щоб їх виявити, досить відвідати лікаря-гінеколога. Як правило, ніякого специфічного лікування подібного роду порушення не вимагає, проте при кожному відвідуванні лікаря під час вагітності таких жінок оглядають в гінекологічному кріслі.

У яких ще випадках можуть відзначатися коричневі виділення при виношуванні малюка?

коричневі виділення на 8 тижні

Варто зазначити, що подібна симптоматика може вказувати на такі ускладнення, як:</ P>
  • позаматкова вагітність;
  • завмерла вагітність.

Однак в таких випадках поява коричневих виділень спостерігається набагато раніше, - приблизно на 5 тижні вагітності.

На більш пізніх термінах, коричневі виділення можуть вказувати на відшарування плаценти, що також вимагає спостереження за вагітною.