видалення матки і яєчників

Видалення матки і яєчників - хірургічнаоперація на органах малого таза. Показаннями до гістеректомії (офіційна назва операції) може служити рак яєчників, матки або шийки матки, пухлина. Закордоном видалення нерідко рекомендується жінкам після 50 років в якості профілактики розвитку онкології.</ P> Способи проведення операції з видалення матки і яєчників
  1. Абдомінальний. При даному виді хірургічного втручанняробиться великий розріз на передній стінці живота, через який здійснюється операція. Даний метод вибирають при збільшенні матки, фіброзних пухлинах, локальних спайках, раку.
  2. Вагінальний. Операція проводиться через резекцію в верхньомувідділенні піхви. Призначається при малому розмірі матки, а також її випаданні. Переваги методу - відсутність видимого шраму і швидкий реабілітаційний період.
  3. лапароскопія - ще один сучасний метод видалення матки іяєчників. Хірургічне втручання проводиться через невеликий отвір в черевній порожнині. Видаляється тіло розсікають на кілька частин і витягають через трубки. Даний метод видалення матки і яєчників визнаний найкращим, оскільки після нього терміни реабілітації пацієнтки складають в середньому 3-10 днів, що значно швидше, ніж відновлення після звичайної операції.

Перед тим як опинитися на операційному столі,жінці необхідно пройти повне медичне обстеження внутрішніх органів. Іноді, при ранній стадії пухлини, можна обійтися і без хірургічного втручання. У цьому випадку лікар призначає медикаментозне і апаратне лікування.

Можливі наслідки після видалення матки і яєчників

Нерідко після операції жінка може відчувати депресивний стан, пов'язаний з психологічним відчуттям втрати жіночого начала.Із через гормональні зміни існує можливість набору ваги.

після видалення матки і яєчників

</ P>

Якщо жінка перенесла операцію з видалення матки і яєчників, то їй можуть присвоїти інвалідність. Це відбувається в наступних випадках:

  • під час операції злоякісна пухлина не була залучена;
  • після проведення хірургічного втручання є важкі наслідки;
  • втрата можливості народити дитину.

Щоб отримати ступінь по інвалідності, потрібно довести негативний результат, отриманий після лапароскопії.