маленьке піхву

Досить часто, особливо молоді жінки, в силусвоєї невпевненості і сексуальної недосвідченості, комплексують з приводу розмірів своїх репродуктивних органів, зокрема, піхви. Найчастіше лікарі-гінекологи на своїх прийомах чують скарги про те, що в силу того, що у жінки маленьке піхву, її партнер не отримує належного задоволення від заняття любов'ю. Давайте спробуємо розібратися: які розміри даного органу повинні бути в нормі, і що робити в тих випадках, якщо у жінки дійсно дуже маленьке піхву.</ P> Які розміри піхви в нормі у жінок?

Необхідно сказати, що за своєю будовою данийорган нагадує порожнисту м'язову трубку, довжина і ширина якої можуть змінюватися на увазі різних причин. Так встановлено, що в момент сексуального збудження, а також в родовому процесі, складки піхви розгладжуються, збільшуючи таким чином його загальну довжину.

У нормі ж, в звичайному стані довжина даногооргану становить 7-12 см, збільшуючись при пологах до 19 см! Що стосується ширини піхви, то в середньому вона становить в спокійному стані 2-3 см, а при статевому акті може збільшуватися до 5-6 см. При виході немовляти з родових шляхів, діаметр даного органу повністю відповідає окружності голови новонародженого малюка.

Чому у жінок може бути маленьке піхву?

В першу чергу необхідно сказати проіндивідуальні особливості організму. У процесі дорослішання дівчинки, все її репродуктивні органи збільшуються в розмірах, в тому числі і піхву. Так, вже ближче до періоду статевого дозрівання (11-13 років) воно стає більш широким і не таким коротким. Однак на увазі впливу на організм дівчини різних зовнішніх факторів, зростання репродуктивних органів може сповільнюватися.

Нерідко у жінок з маленьким піхвою спостерігаються проблеми в роботі репродуктивної системи. Однак це, як правило, є причиною малого розміру даного органу, а не наслідком.

дуже маленьке піхву

</ P>

Також маленький розмір піхви у дівчат можебути обумовлений відсутністю статевих зв'язків. У більшості випадків, при регулярному статевому житті, відбувається невелике збільшення розмірів даного органу.

Таким чином, необхідно сказати, що вбільшості випадків визначити лікарям, чому у дівчини маленьке піхву, точно не вдається. У тих випадках, коли його розмір заважає нормальному статевому життю, проводиться хірургічна пластика, яка допомагає зробити як розширення входу, так і висічення рубцевої тканини (видалення надлишків сполучнотканинних структур, утворених, наприклад, після оперативних втручань на репродуктивних органах).