вузьке піхву

Такого роду явище, як вузьке піхву,досить часто зустрічається в гінекологічній практиці. У більшості випадків жінки самостійно звертаються до лікаря з тим, що у них є деякі проблеми зі статевим партнером. Більш того, окремі дівчата, в силу наявності вузького входу в піхву, не можуть позбутися незайманості. Давайте докладніше розглянемо дане явище і розповімо про способи корекції такого порушення.</ P> Через що піхву може бути вузьким?

Варто відзначити, що в більшості подібних ситуацій причиною порушення є особливість розвитку органів репродуктивної системи.

Як відомо, розмір статевих органів строгоіндивідуальний. В середньому ширина піхви в звичайному стані складає 2-3 пальця. Під час статевого акту, а також при родовому процесі, даний параметр репродуктивного органу жінки може збільшуватися до 3-5 см в першому випадку і до розмірів голови плода при пологах у другому.

Лікарі, які досліджували дане явище, так і неприйшли до однозначного висновку, який би дав змогу виявити закономірність, у яких дівчат може бути вузьке піхву. Однак при цьому можна стверджувати, що найбільш часто дане порушення відзначається у худорлявих представниць жіночої статі, що мають проблеми з роботою гормональної системи організму.

Також варто відзначити, що таке явище моженосити набутий характер, тобто до певного моменту у жінки відзначалися нормальні розміри репродуктивного органу. У таких випадках поясненням того, чому піхву стало вузьким, можуть бути:

  • епізіотомія, що проводиться після пологів;
  • хірургічні операції на статевих органах;

У таких ситуаціях проведення ушивання стінок піхви неминуче. Саме після цієї маніпуляції може відзначатися деяке звуження репродуктивного органу.

Що робити, якщо у дівчини дуже вузьке піхву?

У більшості подібних ситуацій, жінкисоромляться звертатися до лікаря і шукають шляхи вирішення даного питання самостійно на форумах і сайтах. Більшість з таких видів засобів інформації пропонують вирішити проблему за допомогою різних пристосувань, які нібито розтягують піхву.

Насправді, змінити ширину даного органу таким способом навряд чи вдасться. Допомогти жінці в подібній ситуації можна тільки хірургічним способом.

У тих випадках, коли у жінки відзначається вузькепіхву після нещодавніх пологів, перед тим як проводити корекцію, лікарі рекомендують дочекатися закінчення відновного періоду. Після того, як тканини повністю регенерують, шви затягнуться рубцевої тканиною, лікар проводить повторний огляд і при необхідності проводить вагінопластіку. На практиці таке спостерігається досить рідко.

Таким чином, можна сказати, що перед тим як йти до гінеколога, якщо у жінки дуже вузьке піхву, необхідно виключити так званий психологічний фактор.

вузький вхід у піхву

Адже досить часто спостерігається така ситуація,коли на ділі виходить, що дітородний орган має нормальні розміри, просто жінці здається, що її статевий партнер не відчуває належне задоволення від занять з нею любов'ю. Після того, як в результаті проведеного огляду лікар-гінеколог констатує, що у дівчини розміри піхви повністю відповідає нормі, деяка закомплексованість і невпевненість в собі в інтимному плані зникає. Тому, якщо жінку дійсно турбує подібного роду проблема і їй здається, що її статеві органи мають кілька малий розмір, краще всього проконсультуватися з лікарем з даного питання, який підтвердить або спростує припущення.</ P>