як виглядає здорове піхву

Для того щоб вчасно зреагувати на зміни,що відбулися в статевій системі, жінка повинна уявляти собі, як виглядає здорове піхву. Давайте розглянемо даний орган репродуктивної системи більш докладно.</ P>

Як має виглядати здорове піхву?

Цей орган є еластичною, порожнистум'язову трубку, яка бере свій початок в шєєчной області матки і плавно переходить в статеву щілину. Середня довжина піхви в спокійному стані досягає 7-9 см. У процесі статевого акту, а також при пологах, довжина піхви збільшується, і воно може досягати 12-16 см.

Стінки піхви в нормі повинні має одноріднузабарвлення. Найчастіше вони блідо-рожевого кольору. Однак варто зазначити, що при виношуванні малюка вони можуть набувати синюшного відтінку, що не є порушенням.

Вагінальні стінки густо усіяні залозами, якіпродукують певного роду мастило. Саме вона виділяється при статевому акті і в момент порушення дівчата, сприяючи нормальному протіканню статевого процесу.

Кількість виділеної цервікальногослизу з здорового піхви невелика. При цьому вона завжди прозора, не має запаху.

здорове піхву

Які зміни відбуваються з піхвою зі збільшенням віку?

Розповівши про те, як виглядає піхву здоровоїжінки, варто відзначити, що в міру дорослішання воно дещо змінюється. З настанням статевої зрілості цей орган стає довшим і ширшим. Таким чином організм готується до здійснення основної покладеної на репродуктивну систему функції, - дітонародження.

З появою у жінки малюка її здоровепіхву також кілька змінює свій зовнішній вигляд. Стінки його, як правило, сильно розтягнуті. Відновлення всієї репродуктивної системи відбувається за 4-6 місяців.