вхід у піхву

Вхід в піхву (переддень) являє собоюпевного роду умовну площадку, яка обмежена з усіх боків анатомічними утвореннями, що входять до складу репродуктивної жіночої системи. Давайте розглянемо більш докладно його анатомічна будова.</ P> Які структури входять в переддень піхви?

Для того щоб уявити собі, як виглядає вхід у піхву, необхідно розуміти, з яких структур він складається.

Так, у молодих дівчат, які не живуть статевимжиттям, зверху переддень обмежена дівочої пліви. Спереду від входу в піхву розташовується таке анатомічне утворення, як клітор - за своєю будовою нагадує чоловічий статевий член. Саме при порушенні його дівчина відчуває сексуальне задоволення.

З обох боків від входу в піхви розташовуютьсявеликі і малі статеві губи. Їх безпосередня роль полягає в тому, щоб обмежувати проникнення в репродуктивну систему патогенних мікроорганізмів і збудників інфекційних захворювань. Дана область жіночої репродуктивної системи жінки покрита плоским епітелієм і практично завжди знаходиться в зволоженому стані. Цьому сприяють такі анатомічні утворення, як залози, в тому числі і бартолінові.

Також варто відзначити, що переддень піхвивключає в себе уретру, через яку відбувається відділення сечі. Близьке розташування її зі входом в піхву і пояснює той факт, що жінки досить часто стикаються із захворюваннями видільної системи, на виникнення яких нерідко впливають статеві інфекції. З заднього боку передодня розташовується спайка великих статевих губ.

Які порушення найчастіше зачіпають переддень піхви?

Нерідко при огляді в гінекологічному кріслідівчата, лікар зазначає, що вхід у піхву досить вузький. Це означає, що малі губи настільки близько розташовані один до одного, що обмежують доступ в піхву для проведення огляду. Нерідко у таких дівчат можуть спостерігатися проблеми зі статевим життям, проте, як правило, дане явище практично самостійно зникає після того, як жінка стає мамою. В окремих же випадках, під час родового процесу, коли вузьке піхву перешкоджає нормальному виходу плода, проводиться епізіотомія, що припускає розсічення задньої стінки піхви і промежини. Саме тому після пологів вхід у піхву має набагато більший розмір.

Якщо ж говорити про вхід у піхву удіви, то, як правило, воно має дещо менший розмір. Саме цей факт частково і пояснює болючість, яка має місце при першому статевому акті дівчата. Нерідко маленький вхід у піхву і зовсім може заважати нормальній статевого життя і є причиною для звернення жінки до лікаря.

У подібних ситуаціях єдиним виходом з ситуації, що склалася є хірургічне втручання, яке передбачає висічення країв малих статевих губ, що дозволяє збільшити сам вхід.

як виглядає вхід у піхву

Варто зазначити, що можлива наявність іпротилежного явища, коли вхід у піхву у жінки великий. Однак в такому випадку будь-якого лікарського втручання не потрібно. Навпаки, процес розродження у таких жінок протікає без ускладнень, розриви промежини спостерігається дуже рідко.</ P>

Таким чином, розповівши про те, як влаштований вхідв піхві, необхідно відзначити, що дане анатомічне утворення грає не останню роль, і безпосередньо впливає на статеве життя жінки. Крім того, дуже важливо дотримуватися гігієни зовнішніх статевих органів, щоб запобігти розвитку гінекологічних захворювань.