жіноча сперма

Вчені-фізіологи стверджують, що при досягненніжінкою оргазму, з її статевих органів виділяється «жіноча сперма». Під цим визначенням прийнято розуміти невеликий обсяг рідини, не більше 60 мл, яка має злегка білуватий відтінок. Давайте спробуємо розібратися і докладно зупинимося на тому, що входить до складу жіночої сперми і як вона називається.</ P> Що собою являє «еякулят» у жінок?

Згідно фізіологічних особливостей будовижіночої репродуктивної системи, виділення в кінці статевого акту якоїсь рідини не передбачено законами природи. Однак деякі представниці прекрасної статі фіксували появу у себе подібних виділень, що змусило вчених задуматися над тим, що міститься в цій самій жіночій спермі.

Після мікроскопічного дослідження зразкаподібного виділення, фахівці прийшли до висновку, що її поява може бути обумовлено наявністю відразу кількох чинників. Саме тому в даний час висуваються кілька гіпотез щодо того, яке походження жіночої сперми.

Якщо ж конкретно говорити про те, як виглядаєжіноча сперма, то, як правило, це рідина світло-білого кольору, трохи каламутна, в якій простежуються сліди присутності сечі. При цьому запах у неї практично відсутній або виражений слабо. Окремої назви у даного роду виділень немає.

Яке походження жіночої сперми?

Фахівці, що займаються вивченням даногоявища стверджують, що ймовірність виникнення жіночої еякуляції у представниць слабкої статі досягає 95%. Однак на практиці вдалося встановити, що всього близько 6% жінок можуть єякулировать, тобто виділяти рідину в кінці статевого акту, подібну спермі у чоловіків. При цьому також варто враховувати, що коли рідини виділяється мала кількість, вона може не виділятися назовні, а потрапляти в сечовий міхур, звідки виходить разом з сечею. Що стосується безпосередньо теорії походження даного явища, то дослідники не можуть зійтися на єдиній думці.

Велика частина медиків, щодо даногопитання, сходиться в припущенні, що будь-якого роду рідина, що викидається при жіночому оргазмі, пов'язана, в першу чергу, з нетриманням сечі. Інші представники медицини стверджують, що ця рідина відрізняється за своїми властивостями від тієї, що виділяється в процесі статевого акту (мастило) і з сечовивідних шляхів.

З огляду на дані розбіжності, на сьогоднішній момент можна виділити 4 основні теорії, які пояснюють походження жіночої сперми:

  1. Дана рідина, ні що інше як сеча, а її викид (виділення) - наслідок нетримання.
  2. Жіноча сперма - це свого роду лубрикант, який продукується у великій кількості залозами піхви.
  3. Це своєрідний субстрат, який продукують парауретральние і уретральні залози.
  4. Жіночий еякулят - це продукт не тільки статевих залоз, а суміш секретів, що виробляються численними залозами репродуктивних органів.

як виглядає жіноча сперма

Як видно, перераховані припущення маютьвзаємовиключний характер. Однак навіть шляхом простих логічних міркувань можна припустити, що жіночий «еякулят» - це далеко не сеча або лубрикант, а окремий секрет.</ P>

Вся справа в тому, що такі виділення ні за кольором, ні за запахом чи не нагадують сечу. Більш того, консистенція їх набагато густіше. При цьому вчені встановили, що вона може змінюватися з плином часу.

Говорячи про те, чи корисна жіноча сперма, необхідно відзначити, що такого роду рідина є свого роду наслідком досягнення жінкою статевого оргазму і ні несе ніякого практичного значення.