місячні після еко

Екстракорпоральне запліднення для багатьохжінок є єдиним способом зачати і виносити здорову дитину. Однак, як показує статистика, далеко не завжди дана процедура закінчується успішно, і через деякий час після ЕКЗ у жінки відзначаються місячні. Давайте детально розглянемо таку ситуацію, і спробуємо з'ясувати: на що вказують кров'янисті виділення після даної процедури?</ P>

Коли починаються місячні після невдалого ЕКО?

Як відомо, менструальні виділення привагітність в нормі не спостерігаються. Тому, якщо через деякий час після ЕКЗ болить живіт, як перед місячними, і тест на ХГЛ негативний - процедура пройшла невдало.

Що стосується безпосередньо терміну, колипочинаються місячні після невдалого ЕКО, то тут все індивідуально. Як відомо самій процедурі передує період гормонотерапії, з метою стимуляції яєчників. В кінцевому підсумку це відбивається на роботі гормональної системи. Саме тому необхідно час на її відновлення.

Самі лікарі зазвичай не називають конкретних термінів,відповідаючи на питання, коли приходять місячні після ЕКЗ. Згідно спостережень досвідчених фахівців, більшість жінок відзначають менструальні виділення в проміжку 3-12 днів після процедури. При цьому в перший день виділення нерясні, нагадують мазанину і мають коричневий колір.

Про що ще можуть свідчити кров'янисті виділення після ЕКЗ?

місячні після невдалого еко

Затримка місячних після невдалого ЕКО, якправило, є результатом психологічного потрясіння жінки (викликано невиправданими очікуваннями), а також відновленням функціонування статевих залоз. Якщо з моменту проведення процедури (при відсутності в крові ХГЛ) пройшло більше 10 днів і виділень не відзначається, - варто звернутися до лікаря.</ P>

Зовсім інша ситуація, коли після ЕКЗвідзначається виділення крові з піхви у великому обсязі. Це може свідчити про матковій кровотечі, яке провокується невдалої імплантацією плодового яйця. У таких випадках жінці необхідно госпіталізація і чистка маткової порожнини.