амурський виноград лікувальні властивості

Тайговий амурський виноград вважається більшкорисним в порівнянні з іншими сортами, оскільки він містить більше унікальних речовин. У народних рецептах використовуються не тільки ягоди, а й листя, молоді пагони і бруньки. Окремо хотілося б зупинитися на каллусе - білих напливах, що формуються в місцях зрізів живців, оскільки в них знаходяться стовбурові клітини, які використовуються для лікування і профілактики багатьох захворювань, а також в косметології.

Застосування амурського винограду в лікувальних цілях

  1. Для початку про калюсах, в стовбурових клітинахяких знаходяться рослинні білки, фітолектіни і ресвератрол, що дозволяє використовувати їх для зниження ризику утворення злоякісних пухлин і для уповільнення розвитку ракових клітин.
  2. Корисні властивості амурського винограду дозволяють використовувати їх при наявності захворювань жовчного міхура, печінки, а також при порушеннях обмінних процесів.
  3. Варто зауважити, що можна не тільки їсти ягоди всвіжому вигляді, але і робити сік, вино, оцет і винну кислоту. Сік, приготований з ягід амурського винограду, має потогінну, сечогінну, тонізуючу і легким проносну дію. Ще він допомагає злегка знизити тиск.
  4. Ягоди амурського винограду рекомендовані при наявності геморою, захворювань шлунково-кишкового тракту, при яких спостерігається знижена секреція шлункового соку.
  5. Лікувальні властивості амурського винограду використовуються при лікуванні бронхіальної астми, анемії і проблеми з ліпідним і мінеральним обміном.
  6. Як загальнозміцнюючий засіб корисні ягоди при туберкульозі.
  7. Експерименти показали, що виноград корисний при хронічному нефриті, атеросклерозі і початкових проявах гіпертонічної хвороби.
  8. Амурський виноград використовують і для дієтичного харчування, вживаючи протягом півтора місяця по два кілограми ягід на добу.