тату дракон

Дракон - персонаж міфологічних оповідань,який найбільш часто зустрічається в зображеннях татуювань. Існує безліч трактувань значення тату з драконом і варіантів його виконання. Особливий вплив на це зображення зробила китайська культура.

Що означає тату в вигляді дракона?

Зараз виділяють два види татуювань з цією істотою:

  1. Перший - європейський дракон, у якого єкрила, а тіло покрите лускою. Вони зустрічаються в казках практично кожного народу і, як правило, уособлюють темряву, зло і диявола. Вони можуть бути зображені у вигляді мультяшних героїв, вогнедишних монстрів, в загальному, так, на що вистачить фантазії.
  2. Другий дракон виконується в східному стилі, вякому тварина нагадує змію, а його крила відсутні. Такі дракони символізують чотири стихії: землю, вогонь, воду і повітря. При цьому можуть бути як добрими, так і жорстокими.

Китайська культура тісно пов'язана з драконами. Трон імператора багатьох династій носив назву "трон дракона". В період правління династії Цин міфічні істоти зображувалися на прапорі. Простолюдин міг бути навіть страчений за носіння одягу з нанесеним на неї драконом.

Тату китайський дракон

Відмінними рисами китайського дракона є:

  • наявність на тілі 117 лусочок;
  • чотири лапи, на кожній з яких є по п'ять кігтів;
  • здатність літати, незважаючи на відсутність крил;
  • змієподібною тулуб.

Основний фактор, через якого такі татуюванняздобули велику популярність, це можливість застосування фантазії, використання сміливих колірних рішень, які дозволяють легко створити креативний малюнок.

Крім барвистого виконання, татуювання можуть бути виконані в чорному кольорі, відтінках сірого або в поєднанні чорного з червоним.

Так як дракони різноманітні, то таким жерізноманітним може бути і фонове оформлення. Найчастіше малюнок дракона супроводжується зображеннями язиків полум'я, середньовічних замків, гір, квітів або хмар.

Незалежно від місця розташування і кольорутатуювання, в загальному випадку вона позначає диво, силу, владу, благородство. Найчастіше дракон позначає те, якими б хотіли виглядати насправді - незалежними і сильними. Також татуювання нагадує про взаємозв'язок людини з навколишнім середовищем, оскільки дракони є володарями чотирьох природних стихій.

Тату дракон - значення для дівчат

При виборі дизайну тату необхідно продумати йогомісцерозташування. Залежно від того, де буде розташовуватися зображення, приймають оптимальний розмір татуювання. До того ж зовнішній вигляд дракона і його поза може багато про що розповісти:

  1. При нанесенні тату на плечі слід пам'ятати, що якщо дракон спокійно лежить зі складеними крилами, то це говорить про стан душевної рівноваги.
  2. Якщо тіло дракона направлено вгору, то це говорить про благих цілях і позитивному настрої.
  3. Якщо дракон спрямований вниз, то це вказує на негативні наміри.
  4. Розправлені крила істоти і оголені зуби свідчать про агресію господині татуювання, її владності і ворожому настрої.

Тату дракон на спині є найбільш оптимальним варіантом. Спина являє собою так званий полотно, на якому можна створити просто приголомшливу картину.

Розташовувати тату на нозі у вигляді дракона не рекомендується, так як область досить обмежена, що не дозволяє передати весь задум картини. Краще все-таки використовувати лопатку або середину спини.

Дівчата найчастіше воліють барвисте тату із зображенням дракона, виконане в казковому стилі, і рідше вдаються до нанесення чорно-білих малюнків.

дівчина з тату дракона1

дівчина з тату дракона2

дівчина з тату дракона3

дівчина з тату дракона4

дівчина з тату дракона5

дівчина з тату дракона6

дівчина з тату дракона7

дівчина з тату дракона8

дівчина з тату дракона9