запах з піхви

З такою ситуацією, як поява запаху зпіхви, стикаються багато представниць прекрасної статі. Однак далеко не завжди вони можуть самостійно визначити причину цього явища. Розглянемо його докладніше і спробуємо назвати основні чинники, які можуть обумовлювати появу неприємного, а часом і сильного запаху з піхви.</ P> В яких випадках може з'являтися запах?

Для початку необхідно зазначити, що в нормі зпіхви може відзначатися слабке, ледь вловимий самою жінкою, кислуватий запах. Його наявність обумовлена ​​життєдіяльністю лактобактерій, - саме вони продукують кислоту, яка створює в піхвовому порожнини відповідне середовище і перешкоджає проникненню хвороботворних мікроорганізмів.

Якщо ж говорити безпосередньо про те, чомуможе з'являтися запах з піхви, то з причин може вийти величезний список. Давайте назвемо лише найбільш часті фактори, що обумовлюють розвиток подібного явища. Серед таких:

  1. Дисбактеріоз - мабуть, найголовніша причинанеприємного запаху з репродуктивних органів. Спостерігається він у тих випадках, коли кількість хвороботворних бактерій перевищує число корисних, і призводить до зміни середовища в лужну сторону.
  2. Кандидамікоз також нерідко може бути поясненнямтого, чому з піхви відзначається неприємний запах. У таких випадках разом з ним спостерігається поява виділень білого кольору, які за своєю консистенцією нагадують сир.
  3. Таке порушення, як гарднерельоз характеризуєтьсяпоявою з піхви запаху риби. Розвивається при ураженні репродуктивних органів мікроорганізмом гардінелла. Супроводжується почервоніння в області паху, появою сверблячки, набряком зовнішніх статевих органів.
  4. При коліті жінки також нерідко відзначають неприємний запах із статевих органів. Дане захворювання супроводжується запальним процесом, в який втягуються слизова оболонка стінок піхви.
  5. Поява запаху з піхви після недавньогосексу може бути обумовлено життєдіяльністю бактерій, які присутні в самих репродуктивних органах жінки. Крім того, дане явище може бути наслідком потрапляння в жіночі статеві органи сперми при незахищеному статевому акті. Адже насіннєва рідина також є відмінною середовищем для життєдіяльності різних мікроорганізмів.

Як позбутися від неприємного запаху з піхви?

В першу чергу необхідно відзначити, що саме пособі дане явище, по суті, не є захворюванням, а лише одним із симптомів можливого порушення. Саме тому, для того щоб точно встановити через що саме з'явився неприємний запах, краще всього звернутися до лікаря. У таких ситуаціях жінкам призначається проведення мазків на флору, що дозволяє ідентифікувати патогенні мікроорганізми.

Якщо ж вести мову безпосередньо про те, як повністю прибрати запах з піхви і запобігти його появі знову, то досить дотримуватися наступних правил:

запах риби з піхви

  • постійно проводити гігієну зовнішніх статевих органів;
  • використовувати механічні контрацептивні засоби;
  • уникати безладних статевих зв'язків;
  • вчасно проходити профілактичний огляд гінеколога.

Таким чином, хотілося б ще раз сказати, щодля того щоб зрозуміти, чому з'явився неприємний захід з піхви, жінці в обов'язковому порядку необхідно звернутися за медичною консультацією. Тільки в такому випадку вдасться встановити причину і почати своєчасне лікування. Адже часто поява запаху з статевих органів - це лише один із симптомів захворювання.