довжина піхви

Піхву, що входить до складу жіночоїрепродуктивної системи, являє собою м'язовий порожнистий орган, який за формою нагадує трубу. Стінки його мають численні складки, які розходяться і збільшують довжину піхви. Саме цей параметр найбільш часто цікавить не тільки чоловіків, а й жінок. Адже нерідко представниці прекрасної статі турбуються про те, які почуття відчуває партнер під час інтимного зв'язку. Давайте докладніше розглянемо даний параметр жіночого піхви.</ P> Чим зумовлене таке будова піхви?

Необхідно сказати, що даний орган грає неостанню роль в процесі запліднення. Так, в нормі піхву має вільно приймати ерегований пеніс партнера. За це відповідальні саме ті самі складки, які в процесі статевого акту розтягуються, в результаті чого довжина жіночого піхви різко збільшується.

Також необхідно сказати і про таку функціїданого органу, як видільна, яка теж обумовлює таке його анатомічна будова. Безпосередньо через піхву, частково завдяки скороченню його м'язових волокон, щомісяця відбувається виділення менструальної крові, і разом з нею - частинок маткової тканини.

Завдяки своїй тонкій стінці, піхву без праці може збільшуватися не тільки в довжину, але і в ширину, що вкрай необхідно при проходженні плода по родових шляхах.

Яка середня довжина піхви у жінок репродуктивного віку?

Для початку необхідно сказати, що данийпараметр частково залежить від того, чи були у жінки пологи чи ні. Як правило, у мам довжина даного органу під час відновного періоду організму дещо більше. В середньому ж у всіх жінок цей показник коливається в межах 7-13 см в збудженому стані.

Що стосується максимальної довжини піхви, то вона зазначається у жінок в стані сексуального збудження.

Так, один із західних інститутів жіночоїфізіології проводив відповідне дослідження, в якому взяли участь понад 500 тисяч жінок. Згідно з результатами, в збудженому стані даний орган може збільшуватися до 13-19 см. Однак приблизно у 85% жінок, які проходили подібне дослідження, максимально піхву в довжину витягувалося до 15-16 см. Саме такий розмір, в середньому, має ерегований статевий член у чоловіків.

Як змінюється розмір піхви з віком і після народження дітей?

Розповівши про те, яка довжина жіночого піхви характерна для більшості, необхідно відзначити, що даний репродуктивний орган з плином часу змінює свої розміри.

Так, нерідко чоловіки відзначають деякі змінив своїх відчуттях при статевому акті з дружинами, після того як у них з'являються діти. Пов'язано це, як правило, з тим, що після пологів відбувається деяке згладжування стінок піхви і кількість складок при цьому зменшується. При цьому сама довжина даного органу збільшується незначно, і вже через нетривалий, час стає як раніше.

Якщо ж говорити про те, як відбувається змінаданого параметра піхви в залежності від віку самої жінки, то зі збільшенням років довжина практично не змінюється. В середньому до 60 років у жінок вона може збільшуватися усього на 1-2 см. Пов'язано це, перш за все, з загасанням репродуктивної функції організму.

Як дізнатися довжину піхви?

середня довжина піхви

Нерідко, особливо молоді жінки, замислюються над цим питанням. Пов'язано цієї з якоїсь невпевненістю і недосвідченістю в інтимних відносинах.</ P>

Насправді даний параметр практично ніякне впливає на досягнення оргазму чоловіком. Тому не варто самостійно проводити подібні вимірювання. При таких вимірювальних маніпуляціях жінка з легкістю може занести інфекцію в статеві шляхи.

Якщо ж жінці дуже важливо знати даний параметрсвого репродуктивного органу, вона може звернутися до медустанови. За допомогою спеціального, стерильного інструменту, на який нанесена вимірювальна шкала, гінеколог може встановити довжину піхви.