після сексу болить піхву

Питання щодо того, чому після сексуболить піхву, лікарі-гінекологи нерідко чують під час проведення прийому. Насправді, причин цього може бути безліч. Спробуємо виділити найбільш часті з них.</ P>

Чому після сексу болить піхву?

У тих випадках, коли больові відчуття післяінтимний зв'язок спостерігаються лише з одного боку живота, можна припустити таке порушення, як кіста яєчника. Дане захворювання характеризується появою новоутворень і нерідко супроводжується болем під час місячних. У тих випадках, коли кіста має функціональне походження, нерідко вона зникає самостійно. В результаті після 2-3 менструальних циклів, вхід у піхву вже не болить після сексу.

Найбільш частою ж причиною хворобливості вобласті піхви після занять любов'ю є венеричні захворювання і запальні процеси в органах репродуктивної системи. Серед таких порушень необхідно виділити сифіліс, гонорею.

Також варто відзначити, що нерідко болі упіхву після сексу можуть бути викликані цервицитом. При цьому болючість обумовлена ​​контактом пеніса з самої шийкою при глибокому введенні чоловічого статевого органу.

Якщо ж у жінки після сексу болять м'язипіхви, це може говорити про таке явище, як спайкові процеси в репродуктивних органах. При такому порушенні сам статевий партнер жінки говорить про те, що при введенні статевого члена йому щось заважає, як ніби є якась перешкода.

У деяких випадках біль після статевого акту вобласті піхви може бути обумовлена ​​недостатньою мастилом жіночого органу. При цьому, разом з болем жінки нерідко відзначають появу почервоніння самих стінок піхви, - вони стають яскраво-червоними.

Що робити, якщо після сексу болить піхву?

чому після сексу болить піхву

При подібній симптоматиці не варто мучити себе здогадками, а якомога швидше звертатися до лікаря. Адже, як видно з написаного вище, причин для подібних явищ може бути безліч.</ P>

Для того щоб тимчасово полегшити свої страждання,жінка, до того як звернутися до лікаря, може прийняти спазмолітичні або знеболюючі лікарські засоби, такі як Але-шпа, Папаверин, Анальгін. Однак затягувати з візитом до лікаря не варто, тому що чим швидше буде виявлена ​​причина, тим швидше буде призначено лікування, після закінчення якого, жінка назавжди забуде про таке неприємне явище, як біль у піхві після статевого акту.