з піхви виходить повітря

Такого роду явище, коли з піхви виходитьповітря, нерідко ставить жінок в незручне становище. Адже відбуватися подібне може не тільки після статевого акту, а й протягом дня. Давайте спробуємо розібратися, чому таке може бути і які причини цього.</ P>

Чому з піхви йде повітря?

В першу чергу необхідно відзначити, щонайбільш часто такого роду явище спостерігається в перші хвилини після закінчення статевого акту - практично відразу, як партнер витягує пеніс з піхви. Під час статевого контакту повітря потрапляє у влагалищную порожнину ззовні за допомогою статевого члена, який грає в такому випадку роль своєрідного поршня. Нерідко повітря з піхви виходить безпосередньо під час сексу, при колінно-ліктьовий позі.

Пов'язано подібного роду явище, в першу чергузі слабким тонусом м'язів малого тазу. Найчастіше таке відзначається після появи у жінки дитини. Так, під час процесу пологів відбувається перерозтягнення м'язів, які згодом втрачають свій тонус і вимагають фізичного тренування. Саме цей факт і пояснює те явище, що після пологів з піхви виходить повітря, причому відбуватися таке може і в процесі заняття домашніми справами, - варто жінці напружити м'язи нижнього преса і малого тазу, як з'являється звук.

Необхідно відзначити, що саме по собі данеявище не розглядається медиками як порушення, однак воно може сприяти опущення, а часом і випадання внутрішніх статевих органів, атонії сечового міхура.

У яких ще випадках може відзначатися подібне явище?

Як вже було сказано вище, основною з причин появи повітря з піхви є зниження тонусу м'язів. При цьому відзначатися може таке не тільки під час інтимного зв'язку.

повітря з піхви під час сексу

Так, при вагітності повітря з порожнини піхвивиходить в результаті тиску на нього плода. Таке відбувається особливо часто на пізніх термінах, коли майбутній малюк має вже досить великі розміри.</ P>

Окремі дівчата відзначають, що у них повітря зпіхви виходить безпосередньо перед місячними. У подібних випадках таке явище обумовлено, в першу чергу, посиленням скоротливої ​​активності міометрія і м'язів малого тазу разом з ним. Саме тому сильні, ритмічні скорочення маткових м'язів, які виробляють відторгнення відмерлого ендометрія разом з кров'ю, нерідко призводять до того, що з вагінальної порожнини виходить повітря.