чому сперма витікає з піхви

Багато жінок, в силу різних причин,стикаються з проблемою зачаття. Саме в таких ситуаціях лікарі часто чують питання від потенційних мам, який стосується безпосередньо того, чому після статевого акту сперма витікає з порожнини піхви. Адже багато жінок вважають, що саме цей фактор є причиною тривалої відсутності вагітності. Давайте спробуємо відповісти на це питання і з'ясувати: чи дійсно, коли після статевого контакту еякулят випливає з піхви, зачаття не відбувається.</ P> Через що відбувається дане явище?

Відразу варто відзначити, що подібного роду явищеносить абсолютно нормальний характер, тобто ні в якому разі не говорить про неправильній будові репродуктивних органів жінки. Більш того, якщо після сексу з піхви витікає сперма, це не означає, що сперматозоїди при цьому не проникають в маткову порожнину.

Якщо ж говорити конкретно про причини даногоявища, то в першу чергу необхідно відзначити, що найбільш часто таке спостерігається у тих жінок, які мають кілька сплощений заднє склепіння піхви. В такому випадку виділення насінної рідини з жіночих статевих органів відбувається в результаті дії на неї сили тяжіння. Саме цей факт і є поясненням того, чому випливає сперма з піхви практично відразу після сексу.

Також деякі жінки відзначають, що у нихсперма витікає з порожнини піхви під час процесу сечовипускання, який відбувається через нетривалий час після статевого контакту. Це явище не можна розглядати, як якесь порушення. Адже при поході в туалет задіюються м'язи малого тазу, які в результаті тиску на піхву, сприяють виділенню залишився там еякуляту назовні.

Що робити жінці в подібній ситуації?

Необхідно відзначити, що з медичної точкизору, таке явище абсолютно не впливає на процес зачаття. У будь-якому випадку частина насінної рідини разом з більш рухливими сперматозоїдами проникає в маткову шийку, а потім і в саму порожнину дітородного органу. Для запліднення зрілої яйцеклітини досить буквально 3-5 мл еякуляту.

чи повинна витікати сперма з піхви

Зі сказаного вище можна зробити висновок, що фотфакт, випливає сперма з вагінальної порожнини чи ні, відразу після закінчення статевого акту, не має ніякого практичного значення. Куди більшу роль відіграє кількість активних, рухливих сперматозоїдів в спермі, готових запліднити зрілу яйцеклітину. Адже в більшості випадків саме дані особливості чоловічої сперми перешкоджають нормальному запліднення дозрілої в жіночому організмі яйцеклітини.</ P>

Таким чином, необхідно сказати, що жінка неповинна думати з приводу того, чи може витікати сперма з піхви після статевого акту, адже дане явище абсолютно природно і ніяк не перешкоджає процесу запліднення.