розмір піхви

Такий параметр жіночої репродуктивної системи,як розмір піхви, в більшості випадків має неоднакове значення. При проведенні численних досліджень даної сфери було встановлено, що зростання практично ніяк не впливає на довжину піхви, проте деяка тенденція має місце бути. Зокрема, набагато частіше у високорослих жінок фіксувалася велика довжина цієї ділянки репродуктивної системи. Давайте докладніше зупинимося на цьому параметрі і спробуємо розібратися: що впливає на розмір піхви у жінок і як його дізнатися.</ P> Який розмір вважається нормою?

Якщо говорити про середній розмір жіночогопіхви, то найчастіше за все медики називають 7-12 см. При цьому варто відзначити, що коли тіло приймає вертикальне положення, даний орган злегка згинається в верхній своїй частині. Тому встановлення довжини піхви проводиться виключно в гінекологічному кріслі.

Як може змінюватися жіноче піхву?

Розповівши про те, який розмір піхви вважається нормальним, необхідно відзначити, що даний орган може змінюватися під впливом деяких факторів.

Так, зокрема під час статевого акту присексуальному збудженні відбувається його подовження. Забезпечується це завдяки тому, що внутрішня стінка даного анатомічного освіти має безліч тканинних складок. При сексі відбувається їх розгладження, що в підсумку збільшує довжину самого піхви. Як правило, в таких випадках цей орган жіночої репродуктивної системи повністю відповідає довжині чоловічого статевого члена. В цілому глибина піхви може збільшуватися на 5 см.

Подібне також спостерігається і в процесірозродження. В такому випадку даний факт обумовлений тим, що піхву разом з шийкою матки створюють, так званий родовий канал. При цьому збільшується не тільки довжина, але і ширина піхви. Воно повністю приймає розмір просувається по родових шляхах плода, збільшуючись в кілька разів в діаметрі. Коли плід великий, може відбуватися розрив стінок піхви, що вимагає хірургічного втручання і накладення швів.

Після пологів протягом декількох днів шийкаматки, а разом з нею і піхву приходять в норму, тобто приймають свої старі розміри. Однак в деяких випадках після народження дитини може розвиватися таке явище, як опущення матки, що обумовлено перерастяжением м'язового апарату. Даний факт відбивається на довжині піхви і призводить до його вкорочення.

Окремо необхідно сказати про напередодніпіхви, розмір якого встановити дуже складно. Вся справа в тому, що під даним терміном прийнято розуміти простір, яке зверху обмежене клітором, знизу - спайкою великих статевих губ, а з боків малими статевими губами.

Як виміряти глибину піхви?

Як правило, це питання цікавить жінок,які відчувають деякого роду невпевненість при інтимному зв'язку. Так деякі дівчата думають, що розміри їх статевого органу не відповідають розмірам чоловічого члена партнера.

Насправді даний параметр в більшостівипадків не має ніякого практичного значення. У зв'язку з наявністю такої особливості піхви, як акомодація (збільшення в розмірі), статеві партнери дуже рідко відчувають дискомфорт або невдоволення.

середній розмір піхви

Однак якщо жінка все ж має непереборнебажання виміряти свій статевий орган, то з цією метою необхідно звернутися до лікаря. При проведенні даної маніпуляції жінці пропонують сісти в гінекологічне крісло. Після установки дзеркал, лікар вводить в піхву свого роду зонд, який має сантиметрову насічку. Замір проводять від краю шийки матки до краю великої статевої губи.

Таким чином, хотілося б сказати, що позаЗалежно від того, які розміри має жіноче піхву, даний параметр практично ніяк не впливає на статеві стосунки. Саме тому жінкам не варто переживати, думаючи, що вони не можуть доставити своїм партнерам необхідного задоволення.