коричневі виділення після сексу

Поява коричневих виділень після сексудосить часто змушує жінок переживати. Паніка посилюється і тим фактом, що в більшості випадків дівчина просто не розуміє, що це таке і з-за чого. Давайте спробуємо розібратися в цій ситуації і з'ясувати, чому ж після сексу можливі коричневі виділення.</ P> В яких випадках подібне явище - норма?

Далеко не завжди поява подібного може розцінюватися, як порушення. Так, коричневі виділення, які спостерігаються на перший-другий день після сексу, можуть бути при:

 • інтенсивному статевому акті;
 • після першого статевого контакту (після дефлорації кров'янисті виділення коричневого кольору можуть відзначатися 2-3 дня);
 • мала кількість мастила, що виділяється під час статевого акту у жінок.

Також варто сказати, що поява малого обсягукров'яних виділень коричневого кольору через 7-10 днів з моменту останнього статевого контакту, може говорити про зачаття і, так званому імплантаційному кровотечі.

Коли виділення коричневого кольору після сексу - ознака порушення?

Тривогу жінці варто бити в тому випадку, коли таке явище повторюється практично після кожного статевого акту і носить регулярний характер.

Нерідко коричневі виділення після інтимного зв'язку можуть бути ознакою таких порушень, як:

 1. Поліпи і ерозія шийки матки. При наявності такого захворювання під час статевогоакту може статися травматизація пошкодженої ділянки цервікса або ж наявних в ньому виростів (поліпів). У таких випадках жінки відзначають появу болю в нижній частині живота ниючого характеру.
 2. Запальні процеси в репродуктивній системі можуть бути поясненням того, чому після сексу у жінки йдуть коричневі виділення. Найбільш часто з подібним стикаються дівчата, хворіють вагінітом і цервицитом.
 3. Інфекційний процес в репродуктивних органах також може спровокувати виділення коричневого кольору. Серед таких порушень необхідно назвати хламідіоз, мікоплазмоз, уреаплазмоз.

  коричневі виділення при вагітності після сексу

  При цьому жінки відзначає також поява свербежу, печіння, подразнення в області статевих органів.
 4. Прийом оральних контрацептивів нерідко призводить до появи подібної симптоматики. Найчастіше таке відзначається при несвоєчасному прийомі чергової таблетки, або при використанні неправильно підібраного препарату.

Окремо необхідно сказати, що коричневівиділення після сексу при поточній вагітності, можуть говорити про таке порушення, як часткова відшарування плаценти. Тому при появі навіть невеликої кількості виділень варто повідомити про це лікаря.