секс при циститі

Особливості будови сечостатевої системи у жінокпривертають до розвитку запалення сечового міхура. Тому під час лікування важливо дотримуватися всіх рекомендацій. У тому числі слід обмежити статеві контакти.

Секс при циститі - можливі наслідки

Основна причина циститу - це потраплянняінфекційного збудника в сечовий міхур. Всі інші фактори, в тому числі переохолодження, всього лише привертають до розвитку запалення. Секс при циститі може провокувати подальше поширення збудника інфекції. Так як відбувається тиск на сечовий міхур. А при порушеному функціонуванні міхура це може привести до зворотного закидання сечі в сечовід. І, таким чином, може відбуватися генералізація процесу, аж до розвитку пієлонефриту.

До того ж, секс під час не до кінця вилікуваногоциститу призведе до рецидиву. В результаті знову маніфестують неприємні симптоми. Ще одна небезпека полягає в тому, що під час статевого контакту відбувається стимуляція клітора. А в такому разі не виключено роздратування уретри.

Нерідко больовий синдром настільки інтенсивний,що займатися сексом при циститі неможливо. Така ж ситуація з приводу, чи можна займатися сексом під час уретриті, різкий біль заважає отримувати задоволення.

Розібравшись з тим, чи можна займатися сексом при циститі, варто не забувати, що це може привести до затяжного процесу одужання.

Секс при циститі - альтернатива є

Але все ж тільки вам вирішувати при циститі, можна займатися сексом чи ні. І ось які заходи потрібно вжити, щоб не обмежувати статеве життя:

  1. Дотримання правил особистої гігієни. Душ перед статевим актом і після нього. При цьому бажано використовувати не звичайне мило, а спеціальні засоби для інтимної гігієни.
  2. Використовувати презервативи.
  3. На час лікування не застосовувати лубриканти, засоби контрацепції у вигляді кремів і свічок. Так як вони можуть викликати ще більше роздратування. Відповідно, прояви захворювання будуть посилюватися.
  4. Вибір пози теж важливий. Але це вже визначається індивідуально.

Оральний секс при циститі є хорошоюальтернативою традиційному статевого акту. Що стосується анального сексу при циститі, він також не протипоказаний. Але знову-таки дуже важливо дотримання гігієнічних заходів. У тому числі це повинен дотримуватися партнер. Так як мікрофлора кишечника може «переселитися» не тільки в піхву, але і в сечовипускальний канал.