Секс після місячних

Деякі жінки і чоловіки вважають, що першідні після місячних є безпечними для сексу. Існує думка, що ймовірність завагітніти в ці дні дорівнює нулю. На цьому твердженні заснований календарний метод запобігання від вагітності. Однак практика показує, що секс після менструації - це ненадійний метод запобігання. Пропонуємо розібратися в жіночій фізіології і визначити, які дні нашого менструального циклу є безпечними, а які - ні.

У кожної жінки існує свій індивідуальнийменструальний цикл. І в залежності від фізіологічних особливостей у кожної жінки є свої небезпечні і безпечні дні. Перші місячні в життя представниці прекрасної статі означають, що вона «дозріла» і фізіологічно може стати матір'ю. Найбільш висока ймовірність завагітніти під час овуляції - середина менструального циклу. Приблизно за чотири дні до овуляції і протягом чотирьох днів після неї, вірогідність зачаття, також, залишається високою. Решту днів вважаються менш небезпечними, а дні перед місячними і відразу після них - найбільш безпечними.

Важливий момент - в організмі жінки природоюпередбачені два яєчника, і вони можуть функціонувати незалежно один від одного. У той момент, коли ми вираховуємо безпечні дні перед місячними, у другому яєчнику може дозріти яйцеклітина, яка готова до запліднення. Розглянемо найбільш часто зустрічаються ситуації, з якими стикається кожна жінка:

  • місячні після першого сексу. Первий секс - це важлива подія в житті жінкина психологічному і фізіологічному рівні. Часто після першого сексу місячні можуть не настати у визначений термін, а початися раніше або пізніше. Це пов'язано з гормональними змінами в організмі жінки. Сам процес менструації може змінитися - місячні можуть стати більш-менш хворобливими. Якщо після першого сексу почалися більш тривалі місячні, також, не слід турбуватися. Затримка місячних після першого сексу на більш ніж 7-10 днів - це вже серйозний привід для занепокоєння;
  • секс відразу після місячних. Згідно з календарним методом запобігання відразупісля місячних можна займатися сексом без страху завагітніти. Приблизно у 60% жінок перші 4-6 днів після місячних дійсно є безпечними. Однак у решти 40% жінок вірогідність зачаття в ці дні існує і може бути досить високою. Тому незахищений секс після місячних не виключає вагітність;
  • після сексу пішли місячні. Після сексу прийшли місячні - для більшостілюдей це є сигналом того, що жінка не вагітна. Якщо яєчники жінки працюють незалежно один від одного, то місячні можуть піти, незважаючи на те, що вже відбулося запліднення.

Виходячи з перерахованих вище фактів, можна зробити висновок, що заняття сексом після місячних

Займатися сексом після місячних

не є безпечним. Не існує 100% безпечних днів. Необхідно ретельно вивчити своє тіло і свою фізіологію, щоб зрозуміти, в які дні можна завагітніти, а на це потрібно не один рік. </ P>

Деякі жінки, які довгий час не можутьзавагітніти, спеціально вираховують сприятливі для зачаття дні, але вагітність не наступає. А потім, через тривалий проміжок часу така жінка може завагітніти під час місячних або відразу після них. Це говорить про те, що наша жіноча природа непередбачувана. Використовувати календарний метод для запобігання не рекомендується, якщо в даний період вагітність є вкрай небажаною.