чому не можна займатися сексом під час місячних

Період менструації вважається не найкращимчасом для статевих контактів. Багато пар навіть не замислюються, чому не можна займатися сексом під час місячних. У ці дні вони просто виключають його. Але деякі не бачать нічого, що може заважати інтимних стосунків при менструальних виділеннях. Думки з цього приводу розділяються. Тому варто розглянути дане питання і розібратися в деяких нюансах.</ P>

Причини, чому не можна займатися сексом під час місячних

Існує кілька моментів, які покажуть, що статеві контакти в цей час краще виключити.

Слід враховувати жіночу фізіологію. Шийка матки при менструації відкривається, а кров є відмінним субстратом для розвитку бактерій. Все це підвищує ймовірність розвитку інфекцій. Також глибокі проникнення можуть стати причиною рясних кров'яних виділень. У період місячних не рекомендуються посилені фізичні навантаження, а секс передбачає активні дії.

Також існує ризик для чоловіків. В їх уретру можуть потрапити менструальні виділення з піхви жінки. А це здатне привести до запалень.

Необхідно відзначити, що критичні дні длябагатьох дівчат пов'язані з поганим самопочуттям. Жінка може скаржитися на болі в попереку або животі, спазми. Ці стани не сприяють отриманню задоволення від інтимної близькості.

Відповіддю на питання, чому не можна займатисясексом, коли йдуть місячні, деякі назвуть неестетичний вигляд виділень. Дійсно, можливі плями крові, а також специфічний запах, можуть не дозволити розслабитися і навіть викликати почуття огиди.

Багато хто вважає, що критичні дні єсаме тим часом, коли секс не призведе до небажаної вагітності. Але наявність менструації не дає такої гарантії. Все залежить від овуляції, наступ якої заздалегідь передбачити складно. Звичайно, існують певні норми, але навіть у здорової жінки можливі відхилення. Овуляція може відбутися раніше чи пізніше, а також не один, а два рази. Тому не слід покладатися на місячні, як на надійний спосіб запобігання.

У пошуках альтернативи, деякі пари задаютьсяпитанням, чи можна займатися анальним сексом при місячних. На перший погляд може здатися, що крові не впливає на цей вид близькості. Але слід пам'ятати, що при статевому акті кишкова паличка може виявитися в піхву, викликати запалення. Адже в цей період у жінок сприйнятливість до інфекцій підвищена.

Деяких турбує, чи можна займатися сексом під кінець місячних. Якщо пара прислухається до аргументів, то краще почекати, поки менструація закінчиться.

А ось відповідь на питання, чи можна займатися сексом перед місячними, буде ствердною. Статевий контакт напередодні критичних днів не може нашкодити. Головне пам'ятати про методи контрацепції.

рекомендації

Так як твердого заборони на інтимну близькість вкритичні дні немає, то деякі люди не збираються відмовлятися від задоволення в цей період. Якщо розглянувши всі аргументи про те, чому не можна займатися сексом під час місячних, пара все одно зважилася на це, краще врахувати деякі нюанси:

  • не слід використовувати пози, які передбачають глибоке проникнення;

    чому не можна займатися сексом під час місячних

  • варто віддати перевагу позиції, коли партнер знаходиться зверху;
  • через можливість посилення виділень, в перші 2 дні менструації все ж краще виключити статеве життя;
  • не допускаються спринцювання;
  • краще займатися сексом в темряві, щоб не бентежитися виділень;
  • необхідно пам'ятати про використання презервативів;
  • для зняття спазмів можна випити Но-шпу, а якщо болі сильні, то варто утриматися від близькості.