чи можна займатися сексом під час місячних

Сьогодні секс - зовсім невід'ємна частинажитті будь-якої закоханої пари. Нерідко для чоловіків і жінок, які живуть сімейним життям протягом довгого часу, заняття любов'ю стають чимось абсолютно буденним. Секс відбувається у них тільки тоді, коли обоє цього хочуть, і немає ніяких перешкод, які можуть завадити самоти. Про те, щоб займатися любов'ю під час місячних, в таких сім'ях зазвичай навіть не говорять.</ P>

Тим часом, закоханим парам, які простобожеволіють від раптово нахлинула пристрасті, буває досить складно втриматися від бажання зайнятися сексом в період настала у жінки менструації. Зазвичай менструальної кровотечі у дівчат триває близько 5-7 днів, і далеко не всі чоловіки, та й деякі жінки, згодні на утримання весь цей час. Навпаки, іноді представниці прекрасної статі відзначають посилення лібідо в період місячних. До того ж, існує думка, що критичні дні - це час, коли неможливо завагітніти. Саме тому в багатьох парах практикується регулярний секс під час менструації. Давайте розбиратися, чи так це безпечно насправді, і чи можна завагітніти під час місячних, якщо займатися сексом без запобігання.

Чи можна займатися сексом, коли йдуть місячні?

Питання, чи можна займатися сексом під часмісячних, в кожній парі вирішується по-своєму. Деякі жінки так сильно соромляться своєї фізіології, що не можуть розслабитися під час статевих стосунків зі своїм партнером, внаслідок чого можуть відчувати сильний біль і дискомфорт. Крім того, іноді чоловіки гребують або бояться торкатися до дівчини, побоюючись завдати шкоди її здоров'ю. Таким парам, звичайно, варто утриматися від сексу в період менструальної кровотечі.

Якщо ж обидва партнери не відчувають подібнихтруднощів і хочуть спробувати дещо незвичний секс, їх часто хвилює питання, на який день місячних можна займатися сексом. Насправді, в цьому питанні не існує жодних обмежень. При обопільного бажання партнерів займатися сексом під час місячних можна як в перший, так і в останній день, але за умови використання презерватива.

Секс без застосування бар'єрної контрацепції вперіод критичних днів дійсно відносно безпечний, однак імовірність завагітніти існує все одно. Якщо у дівчини досить короткий менструальний цикл, і пара кохається без презерватива в один з останніх днів менструації, то сперматозоїд може «затриматися» у піхву і запліднити яйцеклітину через кілька днів.

Крім того, з точки зору гігієни займатисясексом без презерватива під час місячних вкрай небезпечно. Як відомо, кров - найбільш сприятливе середовище для розмноження численних хвороботворних бактерій, внаслідок чого під час статевого акту в організм дівчини можуть потрапити деякі мікроби. У дні менструальної кровотечі за рахунок анатомічних особливостей жіночої статі шийка матки злегка відкривається, а значить, хвороботворні

можна займатися сексом коли йдуть місячні

мікроорганізми можуть з легкістю досягати порожнини матки і придатків, тим самим викликаючи їх запалення.</ P>

Нарешті, деякі любителі неординарних статевихвідносин цікавляться, чи можна при місячних займатися анальним сексом. Анальний секс під час менструації є ще більшу небезпеку, ніж вагінальний. Піхву і анус у дівчини знаходяться так близько, що при недостатньому дотриманні гігієни, інфекція під час сексу потрапляє не тільки в порожнину матки, а й в пряму кишку, тим самим провокуючи ще більш значний запальний процес в організмі жінки.