прозорі виділення перед місячними

Прозорі виділення перед місячними відзначаютьсядалеко не у всіх дівчат. Однак в більшості випадків вони не повинні бути причиною для занепокоєння. Вся справа в тому, що таким чином залози піхви зволожують слизові оболонки статевих шляхів, перешкоджаючи можливому проникненню в репродуктивні органи інфекцій. Давайте докладніше розглянемо це питання і розповімо про те, чому перед місячними можуть спостерігатися прозорі, часом, рясні виділення.</ P> Як змінюється консистенція, обсяг і колір вагінальних виділень протягом менструального циклу?

Як правило, ще до того моменту, як у дівчинкипочнуться перші місячні (приблизно за 1 рік), вони починають відзначати появу прозорих виділень рідкого характеру. Таким чином статева система готується до менструації, тому їх поява не повинно викликати занепокоєння.

Взагалі консистенція і кількість виділень ужінок може варіюватися, і залежить від таких факторів, як: гормональний фон, фаза менструального циклу, характер статевого життя. Так, наприклад, під час овуляторного процесу і безпосередньо перед менструацією, виділення з піхви збільшуються в обсязі.

Рідкі, прозорі виділення перед місячними ніколи не повинні супроводжуватися такими симптомами, як свербіж, печіння. В іншому випадку це може свідчити про наявність гінекологічного порушення.

Прозорі, що тягнуться виділення, схожі на гель, з'являються зазвичай не перед самими місячними (за 1-2 дні), а у 2 половині

рясні прозорі виділення перед місячними

менструального циклу і не є патологічними.</ P> Коли прозорі виділення перед місячними - привід для звернення до лікаря?

Розібравшись з тим, чи можуть бути прозорі виділення перед місячними в нормі, необхідно сказати і про те, в яких випадках це явище може розцінюватися як ознака захворювання.

Так, якщо водянисті виділення з піхви дужерясні, мають домішки гною, крові, неприємний запах або творожистую консистенцію, супроводжуються палінням, то найчастіше це симптом інфекційного захворювання статевої системи, що вимагає термінового обстеження та призначення лікування.