профілактика дисбактеріозу піхви

Під дисбактеріозом піхви в гінекологіїприйнято розуміти таке порушення, при якому відбувається зміна його мікробіоциноз, тобто спостерігається зміна складу мікрофлори. Як правило, в таких випадках відзначається різке зниження або зовсім, - повне зникнення лактобактерій, які складають основу нормальної вагінальної флори. Давайте докладніше розглянемо дане порушення і розповімо про те, як проявляється дисбактеріоз піхви, а також як проводити його профілактику.</ P> Які основні симптоми даного захворювання?

Визначити таке порушення, як дисбактеріозпіхви, зазвичай жінкам не складає великих труднощів. Воно характеризується, в першу чергу, рясними і досить тривалими вагінальними виділеннями, які часто мають різкий, дуже неприємний запах. Все це супроводжується палінням і свербінням в області великих статевих губ, і всередині самого піхви. При цьому, як правило, порушується процес сечовипускання. В результаті зниження кислотності піхви нерідко можуть спостерігатися приєднання певного ряду хвороб бактеріального походження (ендометрит, кольпіт, сальпінгоофорит).

Як позбутися від дисбактеріозу піхви?

Дане питання цікавить практично кожну жінку, що зіткнулася з подібною патологією.

як виявляється дисбактеріоз піхви

Незважаючи на той факт, що саме по собі такепорушення не представляє небезпеки для жіночого організму, постійне збільшення кількості хвороботворних бактерій в репродуктивних органах призводить до розвитку інфекційних і запальних процесів.</ P>

Для профілактики розвитку постійногодисбактеріозу піхви, в гінекологічній практиці застосовуються, так звані Нормофлоріни, - лікарські речовини, які нормалізують мікрофлору піхви. Прикладом подібного роду препаратів можуть бути біокомплекси Нормофлорин-Б, Нормофлорин-Д. Приймають їх не менше 3-4 тижнів, у вигляді вагінальних аплікацій (змочують ватно-марлеві тампони і вводять в піхву).