відновлення мікрофлори піхви

Дисбіоз піхви представляє собою такого родугінекологічне порушення, при якому відбувається зміна кількісного та якісного складу вагінальної флори. Лікування подібного захворювання проводиться за допомогою спеціальних антибактеріальних препаратів, а також і тих лікарських засобів, які сприяють заселенню піхви лактобактерії. Саме дані мікроорганізми становлять основу мікрофлори і відповідають за кисле середовище.</ P>

Такий стан піхви запобігаєпроникнення патогенних мікроорганізмів, і тим самим попереджає розвиток гінекологічних порушень. Саме тому відновлення мікрофлори піхви при її порушенні повинно бути проведено якомога швидше. Давайте розглянемо цей процес докладніше.

Які препарати використовуються для відновлення мікрофлори піхви?

Перед тим як приступати до самоготерапевтичному процесу, лікар зазвичай призначає аналізи, серед яких основне значення має мазок на флору і бакпосев. Саме вони дозволяють визначити тип збудника захворювання і призначити відповідні антибактеріальні препарати. З даних лікарських засобів найбільш часто застосовують Сумамед, Амоксиклав, Трихопол. Дозування і кратність прийому повинен вказувати виключно лікар, з урахуванням вираженості симптоматики захворювання та його стадії. У більшості випадків курс антибіотикотерапії складає 5-7 днів. Після його закінчення аналіз проводять повторно. Якщо патогенних мікроорганізмів не виявлено, приступають до призначення засобів для відновлення мікрофлори піхви.

Для початку необхідно зазначити, що подібного роду препарати можуть призначатися в декількох лікарських формах: супозиторії, таблетки, лініменти.

Серед свічок, які застосовуються для відновленнямікрофлори піхви необхідно назвати такі препарати, як: Біфідумбактерин, Лактобактерин, Купферон. Найчастіше жінці призначають по 1 свічці в день протягом 10 діб, після чого роблять перерву і при необхідності повторюють курс.

Серед вагінальних таблеток, які використовуються для відновлення нормальної мікрофлори піхви,

свічки для відновлення мікрофлори піхви

можна виділити такі препарати, як Лактогін, Гінофлор, Екофемін. Тривалість прийому і дозування вказується лікуючим лікарем.</ P> Що ще може використовуватися для відновлення мікрофлори?

Відновлення мікрофлори піхви може проводитися і народними засобами, як на додаток основної терапії.

Прикладами подібних методів можуть бути:

  • ватно-марлеві тампони з кефіром і медом, чергуючи їх через день;
  • тампони з маслом обліпихи;
  • спринцювання з розчином ромашки.