ступінь чистоти мазка 3

3 ступінь чистоти мазка, взятого зі статевихорганів жінки, свідчить про розвиток патологічних процесів в репродуктивній системі. Такий стан організму вимагає лікарської корекції. Розглянемо порушення докладніше, встановимо: яке лікування призначається при 3 ступеня чистоти піхви, визначеної за результатами мазка.</ P> Чим характеризується подібне порушення?

Варто відзначити, що при даному стані жіночої статевої системи, відзначаються:

  • малий вміст лактобактерій;
  • велике число автогенних мікроорганізмів, - коків і бактерій;
  • збільшення числа лейкоцитів;
  • зміна рН в лужну сторону.

При цьому жінка відзначає появу симптоматики у вигляді свербежу, печіння, виділень з запахом, зміненою забарвленням.

Як проводиться лікування?

Розповівши про те, що значить 3 ступінь чистоти в ув'язненні після взяття мазка, розглянемо особливості терапії, а також з'ясуємо, як лікувати подібне порушення.

В першу чергу лікарі визначають збудника - найбільший вміст патологічних мікроорганізмів в мазку. Найбільш часто відзначаються такі патогени, як гарднерела, трихомонада, гонокок.

Лікування цих порушень не обходиться безантибіотиків, протизапальних препаратів, які застосовуються місцево: супозиторії Вокадин, Пімафуцин, Тержістан, Геналгін. Як правило, терапія проводиться комплексно, і включає:

  • підвищення загального імунітету (вітаміни);
  • відновлення флори кишечника: пробіотики (Хілак форте);
  • відновлення мікрофлори піхви (Вагілак, Біфідобактерін, Лактобактерин в свічках).

Що стосується дозувань, кратності застосування татривалості лікування, то вони встановлюються індивідуально. При цьому жінка повинна строго дотримуватися лікарські рекомендації, вказівки. Тільки в такому випадку можна розраховувати на швидке одужання.