Пронос і блювота у дитини ніж лікувати

Перед кожною мамою не раз поставало питання -викликати або не викликати лікаря, якщо малюк захворів, адже можна спробувати впоратися самостійно. Такий підхід в корені невірний, так як подібна самодіяльність може бути небезпечна для життя чада. Особливо це стосується проносу і блювоти у дитини - батьки толком не знають, чим лікувати такий стан, і в хід йдуть всі підручні засоби. В результаті настає швидке зневоднення, і без крапельниці вже не обійтися.</ P>

Що робити, якщо у дитини пронос і блювота?

Найважливіше - не допустити втрати рідини,яка, на жаль, відбувається дуже швидко, адже організм з частим стільцем і блювотними масами втрачає дуже багато води. Незважаючи на протести дитини, адже діти часто не хочуть пити при хворобі, ніж погіршують ситуацію, гидрацию (випоювання) потрібно почати в першу ж добу захворювання.

У легких випадках нездужання дитині будь-якоговіку, крім питного режиму, достатньо буде введення адсорбентів, таких як активоване вугілля, ентеросгель або Смекта. Це спрацює, якщо малюк веселий і активний. Але ось що дати дитині при блювоті і проносі, якщо у нього температура - лікування повинен призначати тільки лікар, який оцінить тяжкість стану і може навіть наполягти на госпіталізації, від якої не слід відмовлятися.

Лікарська терапія

Якщо у дитини будь-якого віку спостерігається нудота, блювота і пронос, то лікування, швидше за все, без антибіотиків не обійдеться, особливо якщо підключилася температура.

У дитини пронос і блювота що робити

Це можуть бути як сучасні препарати широкого спектра дії, так і цілеспрямовані.</ P>

Крім препарату, що бореться зі збудникомзахворювання, дитині прописують Фталазол, Нифуроксазид, капсули біфідобактерій. Комплексне лікування швидко призводить до позитивного результату, якщо воно розпочато вчасно.

Якщо захворювання почалося з проносу, завданнябатьків - не давати закріплюють кошти, а допомогти організму позбавитися від токсинів. Це можна зробити за допомогою клізми з ромашкою і прохолодною кип'яченою водою. У жарку пору року необхідно ретельно стежити за чистотою рук і свіжістю продуктів, що вживаються дітьми, особливо раннього віку.