Для тих, хто ще не вибрав, який би малюнокнабити йому на плечі або іншій частині тіла, і для просто цікавих, ми розповімо в цій статті про татушки, які повинні принести удачу і багатство своїм власникам.

З давніх-давен люди в різних точках землі малювали насвоєму тілі магічні малюнки та знаки, які символізували різні дії. Наприклад, деякі картинки повинні відганяти злих духів, інші - притягувати удачу, треті - символізувати родючість і прибуток. Але і сучасна людина, так само, як і тисячі років тому, вірить в силу різноманітних натільних малюнків, що зараз називаються татуюваннями.

Татуювання у вигляді тварин

ЛЕВ. Немає сумнівів, що цар звірів, якого зобразить майстер татуювання на вашому тілі, повинен приносити не тільки удачу, а й підкріплювати силу духу і впевненість у собі.

тату лев

ЛИСИЦЯ. Хитрий рудий звір приносить успіх і достаток. Багато хто говорить, що лисиця допомагає підприємцям і людям на керівних посадах.

тату лисиця

КІШКА. За повір'ями матросів, кішка приносить удачу іуспіх в справах, тому на борт вони завжди брали з собою хвостатого друга. А хто не може з собою всюди брати живу кішку, може набити собі її зображення на тілі і не розлучатися з удачею.

тату кішка

ДЕЛЬФІН. Татуювання у вигляді цього славного тваринного символізує не тільки удачу, але і свободу, а також захист.

тату дельфін

ЗОЛОТА РИБКА. Найзнаменитіша виконавиця бажань точно допоможе в справах і принесе удачу.

тату золота рибка

МОРСЬКИЙ КОНИК. Зображення цього морського мешканця принесе його власнику не тільки успіх, але і везіння, подолання перешкод в будь-якій справі.

тату морський коник

Олень. Це благородна тварина в давнину дуже шанувалося різними народностями, люди вірили, що його зображення приносить гроші і удачу.

тату олень

СЛОН. Це велична тварина, зображене на тілі має приносити удачу, щедрість, терплячість, процвітання і щастя.

тату слон

ПАВУК. Незважаючи на те, що багато хто з нас бояться цихстворінь і зайвий раз воліли б не стикатися з ними, татуювання у вигляді павука вважається оберегом від хвороб і небезпек, а також притягує везіння і удачу.

тату павук

ЯЩІРКА. Прошмигуючи і холоднокровна ящірка приносить силу, успіх і процвітання в справах.

тату ящірка

ЖАБА. Зображення жаби найпопулярніше сьогодні. Вважається, що зелена попригушка приносить багатство і успіх у всіх починаннях.

тату жаба

УЛИТКА. Незважаючи на те, що це - слизьке і повільнестворення, у нього є захисний панцир, в який можна сховатися від неприємностей. Тому равлик символізує оберіг, захист, завзятість і, відповідно, удачу.

тату равлик

Татуювання у вигляді комах

БОЖА КОРІВКА. Це всіма улюблене з дитинства комаха «працює» в якості оберега від пристріту і псування, притягує удачу і процвітання.

тату сонечко

ПЧЕЛА. Трудівниця-бджілка обов'язково принесе успіх і допоможе у вирішенні складних життєвих ситуацій, зображення цієї комахи також говорить про працьовитість, позитиві і сонячності.

тату бджола

ЖУК-СКАРАБЕЙ. Ще з давніх повір'їв вважалося, що цей жук символізує везіння і удачу.

тату жук скарабей

БАБКА. Кажуть, що зображення бабки на тілі допомагає повернути життя в кращу сторону, залучити достаток і благополуччя.

тату бабка

Татуювання у вигляді птахів або їх пір'я

ЛАСТІВКА. Зображення цієї пташки - популярний талісман, ластівка приносить удачу і символізує молодість духу, надію і любов.

тату ластівка

ФЕНІКС. Щоб не трапилося, птах-фенікс завжди відродиться з попелу, тому її зображення - це символ сили волі, відродження, безсмертя і благополуччя.

тату фенікс

КОЛІБРІ. Маленька витривала пташка дуже красива, тому вона як талісман приносить силу, енергію, покращує фінансовий стан і символізує працелюбність.

тату колібрі

ПІР'Я ПТАХИ. Пір'я завжди носили на своїх шатах і в волоссііндіанці. Вважалося, що саме ці символи приносять матеріальні блага і везіння, але це не відноситься до пір'я павича, так як вони можуть «нагородити» зворотним ефектом і відвернути удачу.

тату пір'я птахів

Татуювання у вигляді рослин

ЖОЛУДЬ. Цей «міцний горішок» символізує силу, здоров'я, удачу і мужність.

тату жолудь

КЛЕВЕР. Він повинен бути з трьома або чотирма пелюстками, і всім відомо з дитинства, що ця рослина приносити удачу і успіх.

тату конюшина

ЛОТОС. Квітка лотоса символізує успішне подолання перешкод і досягнення цілей, а ще він дуже красиво виглядає на тілі, особливо жіночому.

тату лотос

ОРХИДЕЯ. Це квітка індивідуальності, що приносить розкіш і багатство своєму власникові.

тату орхідея

КУЛЬБАБА. Картинка на тілі у вигляді милого квітки принесе у ваше життя позитив, позитивну енергетику, удачу і успіх.

тату кульбаба

Тату у вигляді міфічних істот

ЄДИНОРІГ, ПЕГАС. Якщо ви завдасте собі на тіло зображення цих чистих міфічних істот, вони принесуть вам успіх, доброту, чистоту і частинку чарівництва.

тату пегас

РУСАЛКА. Моряки і люди, пов'язані з вітрильним спортом, часто набивають собі русалок як амулет удачі і успіху.

тату русалка

ДРАКОН. Дракон у багатьох культурах - не тільки символ удачі і багатства, але ще і мужності і сили, а крім того, це казкова істота - оберіг від злих духів.

дракон

Тату у вигляді предметів

ПІДКОВА. Всім відомо, що перевернута підкова - цебезперечний символ успіху і благополуччя, всі наші предки тримали в якості оберега такий предмет. Звичайно, якщо нанести зображення підкови на тіло, це також стане символом удачі.

тату підкова

МОНЕТИ, КУПЮРИ. Безперечно, зображення грошей буде приносити господареві багатство і достаток.

тату банкноти

ЗНАК НЕСКІНЧЕННОСТІ. Якщо набити собі татуювання у вигляді такого знака, то ви приречені на успіх і фінансове благополуччя. Також «перевернута вісімка» оберігає здоров'я свого власника.

тату знак нескінченності

ЧЕРЕП. Череп здавна вважався оберегом і символом добробуту.

тату череп