гірськолижний курорт руккі

Якщо вам не дістався відпустку влітку - НЕтурбуйтеся. Немає нічого кращого, ніж зимову відпустку на одному з найкращих гірськолижних курортів Фінляндії - руккі. Саме туди, в Золоті ворота Лапландії, ми і вирушимо сьогодні у віртуальну подорож.

Золоті ворота Лапландії

Зовсім недаремно руккі носить горде ім'я Золотихворіт Лапландії. На відміну від безлічі своїх побратимів, курорт руккі розташований не на який-небудь сопці, а на справжнісінькою горе - з висотою в 493 метри над рівнем моря, безліччю підйомників, відмінним сніговим покриттям і іншими атрибутами поважаючого себе гірського курорту. Крім вдалих природних даних, він може похвалитися і висококласним рівнем обслуговування - навіть якщо морози підкачають або снігу випаде недостатньо, в хід будуть пущені системи штучного оснежненія.

гірськолижний курорт рукка_1

гірськолижний курорт рукка_2

гірськолижний курорт рукка_3

Всього руккі може запропонувати своїм гостям нібагато ні мало, а цілих 28 трас різного рівня складності. Підйомники на курорті обладнані на альпійський манер, а значить, кожен бажаючий може зробити спіраль по всіх трасах.

гірськолижний курорт рукка_4

гірськолижний курорт рукка_5

гірськолижний курорт рукка_6

Ну і звичайно ж, фінляндський курорт не може обійтися і без своєї власної резиденції Діда Мороза, відвідати яку буде цікаво як малюкам, так і дорослим.

гірськолижний курорт рукка_7

гірськолижний курорт рукка_8

гірськолижний курорт рукка_9

Курорт руккі, Фінляндія - чим зайнятися?

Крім безпосередньо катання на гірських лижах,Руккі пропонує безліч можливостей цікаво і корисно провести час. Серед них - катання на снігоходах, собачих упряжках, купання в ополонці і зимовий дайвінг.

гірськолижний курорт рукка_10

гірськолижний курорт рукка_11

гірськолижний курорт рукка_12

Якщо зимові розваги набриднуть остаточно, тов 25 км від курорту в готелі Holiday Club Kuusamo знаходиться аквапарк з 1000 і 1 водним атракціоном. А на центральній площі руккі в головному торговому центрі знаходиться безліч магазинів, які без сумніву привернуть спраглих шопінгу прекрасних дам. Щоб чоловіки не нудьгували в цей час до їхніх послуг чудово обладнаний тренажерний зал. А дітей розважать веселі аніматори з дитячої ігрової кімнати.

гірськолижний курорт рукка_13

гірськолижний курорт рукка_14

гірськолижний курорт рукка_15

Курорт руккі, Фінляндія - коли їхати?

Сезон відпочинку в руккі триває понад дев'ять місяців - з жовтня по червень. Пік же відпочиваючих припадає на різдвяні канікули і в період з другої половини лютого до кінця квітня.

гірськолижний курорт рукка_16

гірськолижний курорт рукка_17

гірськолижний курорт рукка_18

Курорт руккі, Фінляндія - де зупинитися?

Гірськолижний курорт руккі представляє своїмгостям величезні можливості по частині вибору місця для розміщення. Всього курорт здатний прийняти близько 23 тисяч гостей одночасно, розмістивши їх в комфортабельних готелях і простих сільських будиночках.

гірськолижний курорт рукка_19

гірськолижний курорт рукка_20

гірськолижний курорт рукка_21