як навчитися кататися на роликах

Питання про те, як навчитися кататися на роликах,цікавить самі різні вікові категорії людей. Все-таки ролики в наш час - досить модний вид активного відпочинку, про що свідчать безліч критих роллердромов і майданчиків для катання.

Де навчитися кататися на роликах?

З огляду на нашу сувору дійсність і те, щоасфальт не скрізь ідеально гладкий, найкращим варіантом буде навчання катанню в критому ролердромі, де підлога ідеально гладкий і немає ніяких перешкод.

Як навчитися їздити на роликах?

Для початку потрібно освоїти вихідне положення. Отже, ви наділи ролики, наколінники, налокітники та інші елементи захисту. Не нехтуйте ними, особливо спочатку!

Зігніть ноги в колінах так, щоб гомілка була надноском ноги - чим нижче ви сядете, тим безпечніше буде ваше рух. Для балансу руки простягніть вперед, зігніть в ліктях і трохи опустите - так, щоб вам було зручно стояти. Саме з цього положення потрібно починати рух.

Ваші ноги повинні стояти приблизно на шириніплечей. Носок однієї ноги розгорніть трохи в сторону, інший відштовхніться, вага тіла перенесіть на першу ногу. І ось ви вже їдете! Ногу, якій ви відштовхувалися, приземлився, направивши носок трохи в сторону, і тепер відштовхніться іншою ногою. Так, продовжуючи такого роду руху, ви будете успішно переміщатися. Не забувайте про те, що потрібно переносити вагу ваги з однієї ноги на іншу - це запорука вашого успіху при їзді.

Пробуйте різні варіанти їзди - робитидовгі і плавні рухи, і навпаки - швидкі і короткі, тим самим то прискорюючи, то сповільнюючи свій рух. Не забувайте про те, що першим на землю опускається носок, і лише потім - п'ята. Так ви зможете швидко навчитися кататися на роликах.

Як навчитися гальмувати на роликах?

Ви будете здивовані, але багато людей, які вже не перший рік катаються на роликах так і

швидко навчитися кататися на роликах

не опанували правильну техніку гальмування. Саме тому не потрібно турбуватися, якщо у вас щось не виходить.</ P>

Оглянувши своє спорядження, ви помітите, що наодному з роликів в частині п'яти є виступ, які практично стосується землі. Цей виступ - гальмо. Для того щоб загальмувати, ногу з гальмом потрібно злегка виставити вперед і направити трохи всередину, перенісши вагу тіла на задню ногу. Якщо ви цього не зробите - ви ризикуєте екстрено навчитися сідати на шпагат! Не забувайте, ви не встанете відразу, як укопана - і чим швидше ви їхали, тим більше відстань вам потрібно буде подолати, щоб зупинитися. Коли ви відчуєте, що стоїте цілком стійко, можна прибрати ногу з гальма.