велоподорожі

Велопоходи - це досить поширенезаняття, яке відноситься до туризму. Велосипед в цьому випадку є основним засобом пересування. Як таке, велоподорож полягає в тому, щоб пройти весь велосипедний маршрут без обмеженого часу. Велопоходи можуть бути поодинокими, зимовими, а також багато долають великі відстані навіть з дітьми.

поодинокі велопоходи

Іноді досить важко знайти попутника на ту чиінше подорож, тому багато туристів віддають перевагу одиночним велопохід. До переваг таких походів відноситься те, що можна скласти індивідуальний маршрут і не залежати при цьому від попутника. Також корисно самотність для пізнання самого себе, для контролю свого власного «Я» і тренування своєї впевненості.

До недоліків подібних походів можна віднести відсутність допомоги при можливій труднощі, та й витрати в одиночному «плаванні» часто більше.

Велопохід з дітьми

Досить часто в велопохід відправляються також здітьми, але тут набагато більше відповідальності. Необхідно сприяти тому, щоб все необхідне (харчування, медикаменти, одяг) були при вас. Крім того, з дитиною краще не вирушати в довгі маршрути. Є багато пар, які віддають перевагу подорожам відразу декількома сім'ями, де забезпечується і підтримка один одному, і дітям буде не так нудно разом.

зимові велопоходи

Такі походи, швидше за все, є найбільшекстремальними. Після проходження зимового маршруту, вас вже навряд чи буде лякати будь-який літній похід. Тренуючи силу волі і витримку, ви гартувати свій характер, що вплине на стійкість до стресів після повернення в місто. Підготовка до велопохід повинна бути дуже ретельна, адже в дорозі взимку розраховувати практично немає на кого.

Спорядження для велопоходу

Так як велопоходи - це справа доситьвідповідальне, то потрібно з усією серйозністю ставитися до підбору спорядження. Так обов'язково придбайте спальник. Звичайний мішок підійде на літній період, а більш теплий добре підійде для зими і весни.

Добре вибирайте взуття і одяг, яка повинна

велопохід

бути різною для відпочинку і для їзди. Основне завдання одягу для поїздки - виводити вологу і при цьому зберігати тепло. Добре підійдуть різні флісові тканини.</ P>

Також включіть в набір особисті речі і КЛМН (каструля, ложка, миска, ніж), без цього вам доведеться дійсно важко, особливо якщо похід запланований на кілька днів.

А основою вашого спорядження повинна бути аптечка, куди повинні обов'язково входити кошти екстреної допомоги при ударах, кошти від шлунково-кишкового розладу, кошти від болю та застуди.