скейтборд для початківців

На сьогоднішній день скейтборд - дуже популярнийвид спорту. Якщо ви вирішили зайнятися скейтбордінгом, знайте, що спочатку вам доведеться вкласти чимало коштів на придбання всього необхідного. Щоб їздити на скейтборді, вам необхідний хороший американський комплект. У нього входять - дошка, підвіски, колеса, підшипники, кріпильні гвинти, шкурка, взуття та шолом для скейтбордингу.

Як навчитися кататися на скейтборді?

Скейтборд для новачків досить складний. Спочатку необхідно визначитися, яка нога у вас є опорною. Далі, щоб хоча б просто навчитися катанню на скейтборді без виконання трюків, ви повинні приділити хоча б три-чотири дні старанним тренуванням. Для тренування вибирати краще рівну дорогу, де мало людей і машин, ідеальним варіантом стане якась чиста алея.

Насамперед навчіться просто стояти на скейті. Вставайте на дошку і, балансуючи між передніми і задніми колесами, намагайтеся відчути дошку, щоб під час їзди у вас не тремтіли коліна.

Щоб навчитися кататися, поставте одну ногу надошку, другий легко відштовхніться, тут головне проїхати якнайдалі і при цьому уважно стежити за рівновагою. З кожним разом відштовхуйтеся від поверхні сильніше, через кілька годин таких тренувань до вас прийде рівновагу і «почуття дошки».

Щоб навчитися повертати скейт, вамнеобхідно висунути ногу і в потрібному напрямку повернути корпус. Чим ви сильніше буде натискати на п'яту, тим гостріше буде кут повороту. Для того щоб навчитися різко повертати, треба добре тримати рівновагу, стоячи тільки на задніх колесах. А ось для виконання трюків вам знадобиться вже не один день, та й доведеться прикупити захист для скейтборду, адже ударів вам не уникнути.

види скейтборду

Види скейтборду в більшості випадків умовні. Так, можна віднести до їх видам скейтборд з конкейвом і скейтборд без конкейва, скейтборд з носовою і з подвійним загином. Також скейтборд підрозділяються на власне скейтборд і Лонгборди - подовжена дошка, частіше їх відносять до альтернативного скейтбордингу. Колеса лонгборда більше, ніж у звичайного скейта і більш м'якше. А головна відмінність - це загострений перед і піднятий зад, стійкість при цьому досягається за рахунок більш широких підвісок. Особливість лонгбордах в тому, що вони ідеально ковзають і досить швидкохідні.

Скейтборд для початківців: основні поради

як навчитися кататися на скейтборді

  1. Контролюйте емоції. Не кричіть, якщо щось не виходить. З кожним днем ​​досвіду у вас буде все більше і більше.
  2. Будьте готові до труднощів. Освоєння одного трюку може затягнутися на пару тижнів і навіть більше. Якщо ви хочете досягти рівня Еріка Костон, вам знадобляться роки.
  3. більше читайте, Особливо підійдуть зарубіжні скейт-журналів або сайти. Дивіться рекламу, читайте інтерв'ю з відомими скейтерами.
  4. Керуйтеся відео уроками і повторюйте пророблені там трюки. Щоб зрозуміти світовий рівень сьогодні можна переглянути - Flip "Sorry", Girl "Yeah, Right!", Emerica "This is skateboarding".
  5. Нічого не бійтеся. Це, звичайно, не означає, що ви можете робититрюки, які не відповідають вашому рівню, але страх при виконанні більшості з них краще долати. Як казав класик: «Безумству хоробрих співаємо ми пісню».
  6. Ніколи не економте на якості. Краще накопичити грошей на хорошу,якісну дошку, зроблену з канадського клена, ніж придбати китайський варіант, який принесе вам тільки труднощі і розчарування. Не варто економити собі в збиток, адже ваша задача не тільки навчитися їздити, але мінімізувати можливі травми і удари.